Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is a nők szemében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is a nők szemében sokkal vonzóbbak a poligám jellegű férfiak mint a hűségesebb monogám típusúak?

Figyelt kérdés

Ez egy ösztön lehet a nők részéről. Aki már sok nőt tett magáévá, aki meg tud hódítani újabb és újabb nőket, az egyre tapasztaltabb és vonzóbb személyiség lesz.


Bár tudatosan inkább egy monogám férfit szeretnének/választanak, de az ilyenekből fakadnak a folytonos megcsalások, hogy egyszerűen nem tudnak ellenállni az ilyen nőről nőre szálló férfiaknak. Szerintetek is így működik ez?


2014. dec. 10. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
...ez az Élet egyik alaptétele! :-)
2014. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat en mar tulleptem az allatias osztonleny szinten, szoval szamomra ez inkabb taszito. Amugyse megszerezni a nagy dolog, hanem megtartani.
2014. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Errol kerdezd meg a baratnodet
2014. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordítva van ez az egész. Én imádnék egy poligám barátnőt, de én monogám lennék mellette.
2014. dec. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

en is azokra bukok.

en sem ertem miert..

talan az h jol neznek ki nem tudom.

de eddig ha ilyenekkel ossze jottem abbol 10/8

mindig megtudtam tartani. es elerni h belem szeressen :)

2014. dec. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Kinek kell egy agyonhasznált pasas? Kinek hiányoznak a nemi betegségek? Amúgy meg ha valakiről kiderül, hogy ilyen, az úgysem tud igazán szeretni egy nőt, ergo engem sem! Ha valakinek megfelel, hogy egy pipa legyen az ilyen pasas listáján, hát hajrá.
2014. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy engem meg tud-e hódítani, nem attól függ, előtte hány másik nőt hódított meg, tehát tök mindegy, az illető poligám vagy monogám típus, önmagában ettől senki nem lesz vonzó vagy nem vonzó.
2014. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!