Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell azért elítélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell azért elítélni mert az én horoszkópom rák a barátomé pedig kos?

Figyelt kérdés

A családom és a barátaim és a párom ismerősei is hisznek a horoszkópokban(persze nem mind) 7 éve boldog szerető kapcsolatban élünk de az ismerőseink(vannak kivételek) nem képesek elfogadni hogy mi így szeretjük egymást

mit tegyek?

Már mondtam az ismerőseimnek hogy kész ennyi nem bírom tovább hogy csak ezért nem képesek elfogadni és ő is és akkor egy idejig megjátszották hogy nem zavarja őket de most megint kezdik


2014. dec. 10. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én azért ítéllek el, mert komolyan veszed ezt az ökörséget


Akkor már inkább a személyiségtípusotokból indulj ki az többet elárul

2014. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Én az ilyen ostoba ismerősöket leépíteném szépen gyorsan, a távolabbiakat meg a rokonokat is. Ki akarja fogyatékosokkal körül venni magát?
2014. dec. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Én azért ítéllek el, mert f..szságokat kérdezgetsz itt. Inkább dugnátok, azzal legalább nem zavartok senkit.
2014. dec. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!