Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ugye ez nem furcsa, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez nem furcsa, nem fognak elítélni miatta? Gyorsan!

Figyelt kérdés
kb másfél éve szerelmes vagyok egy tanáromba. nem tud róla, max sejt egy keveset, mert nagyon okos. én elköltözöm külföldre és írt nekem külön egy búcsúlevelet is (latinul, mintha egy oklevél lenne, mert nagyon jó vagyok töriből és ő tanított). mi szerveztük a barátaimmal a gólyatábort ahol ő is ott volt. nagyon sokat voltunk együtt, órákat beszélgettünk, együtt fürödtünk a balatonban meg ültünk a stégen. mikor jöttünk haza a vonaton és el akartam tőle köszönni. a folyosón voltunk. azt mondta h nagyon örül h taníthatott, h nagyon tehetséges vagyok és h hiányozni fogok neki. azt kérte ha bármi van hívjam fel v írjak neki. én szinte már sírtam mire azt mondta h semmi baj és megölelt hosszan. aztán megpuszilt. a többiek szerint az is fura már h megölelt hát még h megpuszilt.egyikük se tudja h szerelmes vagyok belé.

2014. júl. 29. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Az ölelés teljesen oké szerintem!:)

Bár szerintem a puszi már sok volt, függetlenül attól, hogy hova adta.

2014. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%

De szerintem el fognak ítélni miatta, mert ha egy lány a tanárába, főnökébe, idősebb férfiakba keresi a partnerét, olyanokba akik erősebbek, érettebbek náluk, azokat gyorsan megbélyegzik apa komplexusos könnyűvérű lánynak.


És most ahelyett hogy elkezdünk lövöldözni a társadalomra meg mielőtt lesátánozzuk a szociális normákat, mi akadályoz meg téged abban hogy a korosztályodból válassz párt, mint bármi normális ember?

Ha azt mondod hogy a korosztályodbeli srácok nem elég érettek itt ebben a pillanatban kiugrok az ablakon.

2014. júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Hány év van köztetek?
2014. júl. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hány éves a pasi? Van felesége/élettársa, ilyesmi? Mert ha fiatal, és egyedülálló... Nem egy esetet hallottam már ahol össze is házasodtak, igaz azok inkább egyetemi kapcsolatok voltak.

Amúgy mi a kérdés? :) Én ezért biztosan nem ítélnélek el, hisz nem is csináltál semmit.

A helyedben lehet valamikor megkeresném majd a pasit, hogy segítsen valamiben, mondjuk az egyetemen (vagy nem tudom mit fogsz csinálni). Igaz külföldről nem érdemes belemenni semmibe, mert az csak szomorúságot okozna...

2014. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
na szoval a barátaimnak nem tervezem elmondani, bár egyikük asszem rájött már h szeretem. amúgy olyan harminc-vmennyi és felesége van meg három gyereke, én tizenöt vagyok. még azt se tudják h megpuszilt, félek h kiakadnának :/
2014. júl. 29. 20:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Bármilyen élethelyzetben, korban aki nem független az felejtős !!!

Tudjuk a tiltott gyümölcs a legédesebb.

Amíg plátói szinten marad rendben van. Én is voltam szerelmes az edzőmbe,tanáromba,nálamnál idősebbe.

Én mindig büszke és tartásos voltam,volt elég önbizalmam ahhoz ,hogy tudjam biztos van független is aki nekem való.

Az biztos minden férfi és nő életében előfordul,hogy egy nálánál fiatalabb,vagy idősebb érdekli,de csak kaland szinten,szexuális megtapasztalásként első sorban.

Vannak ritka esetek ,amikor valós érzelmek is vannak korkülönbséggel és akár jól működő házasság is lehet belőle.

Ja és ne keres a tanárodat,tessék a saját dolgoddal a továbbtanulásoddal foglalkozni!

2014. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem akartam vele összejönni és főleg nem lefeküdni vele. tizenöt vagyok és három évig tanított és ha nem költöznénk el akk még három évig lenne a tanárom. azon viszont tényleg gondolkozom h fogok neki írni, mert nagyon jól tudunk beszélgetni, nagyon okos, művelt és eddig is sokmindenben segített
2014. júl. 30. 11:39
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Drága !

Nem javaslom még az írásban való kapcsolatot sem!

Bizonyára van még körülötted más is, aki tanácsokat tud adni neked és okos.

Nagyon jól tudod remény van benned egy esetleges személyes találkozóra is.

És mi lesz, ha fizikailag is a bizsergésed viszonozni fogja – nem a szexre,de hasonlóra gondolok. Te a tanárod életében kísértés lehetsz és ez nem helyes .

A sors az élet a helyes utat megmutatta neked – elköltöztök !

2014. júl. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ja és még annyi h a puszit a szám mellé adta szoval nem volt félreérthető v ilyesmi
2014. júl. 31. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!