Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell azt a lányt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell azt a lányt vagy fiút elítélni akinek számít a külső?

Figyelt kérdés
Persze bizonyos szempontból fontosabb a belső, de szerintem az nem elítélendő ha az ember szereti a szépet.
2013. febr. 8. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:

most nem bántásból,de általában a nem túl megnyerő külsejű emberek divatja........

aki megteheti nyilván válogat,nem az első szembe jövő csajt/pasit választja...

2013. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csak a csúnyák ítélik el
2013. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 fospuska ***** válasza:
nyilván nem az az elítélendő,mindenki először eldönti,tetszik-e neki a pali/csaj. a tré akkor van,ha csak az számít.
2013. febr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az a baj hogy az ilyen emberek csak a külsőt nézik, a belsőt nem, annyi mindent elneznek a másiknak amíg a külső vonzó

szeretem én is a szépet, de ha nem társul egy belsővel ami tulragyogja azt nem ér semmit.

a külső csak vonz de szerelmes csak belsőbe tudok.

ezért van az, hogy egy intelligens kedves vidám és nyitott lány mindennel többet ér

van olyan aki szép is meg okos is, de ritka, és hamar elkelnek. ráadásul jellemző rájuk egy elitista szemlélet amit utálok


szóval lehet értékelni a szépet, de a belső számít, és aki a külső nem lát túl az vak

2013. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mert álszentek..mindenkinek fontos a külső valamilyen szinten az igényeihez igazitva, valaki nagyobb hangsúlyt fektet a belső értékekre valaki a pénzre..mindenki azt nézi,ami neki fontos..
2013. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Azért ítéli el, mert valószínűleg őt éppen a külseje miatt nem választották, és megbántva/elárulva érzi magát. Ezért hát utálja az olyanokat akik azt nézik.

Nem bonyolult a képlet...

2013. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van egy jó mondásom ehhez a kérdéshez:


A külső megfog, a belső megtart!


A külső abszolút nem minden, viszont a kisugárzás meg az öltözködés, ápoltság, egy alapból nem túl szép emberből is könnyen varázsolhat megnyerő külsejű férfit, vagy nőt.


Egyébként egyet kell értsek a 2-essel. Azok ítélik el látványosan, akik nincsenek megelégedve magukkal, és esetleg kosarat kaptak már párszor a kinézetük miatt, és féltékenyek mert (lehet hogy jelen esetben te) észre se veszik őket.

2013. febr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem valamilyen szinten mindenkinek számít a külső, már akinek nincs baj a látásával. azt utálom, amikor sokan meg se próbálnának megismerni embereket, sőt kifejezetten kerülnek egyeseket, mert nem szépek. nem kell mindenkivel járni, nem kell a "csúnya" emberekkel járni, de kerülni sem kell őket.

saját példával tudnék szolgálni: nem vagyok egy világszépe, de akiknek tetszettem, először a belsőmet kedvelték meg, és utána már szépnek láttak. én is természetesen megnézem a helyes pasikat, de eddig csak olyanokba lettem szerelmes, akik első látásra nem tetszettek.

ezért a szépet szeretni nem bűn, csak lásson túl rajta az ember.

2013. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem ítélem el, nekem is fontos egészséges szinten. Először is, ha fizikailag nem vonzódom a páromhoz, akármilyen kedves, aranyos is lehet, veszett ügy az egész. Aztán szeretem magamat olyan emberekkel körbevenni, akik igényesek magukkal szemben is, legyenek ápoltak stb. Nem vagyok hű, de szép, túlsúlyos vagyok, tehát nem olyan szinten fontos nekem, hogy hú, csak a haverok meg a média által diktált ideállal kezdek, sztem a párom nem is az a tipikus minden csaj benedvesedik tőle típusú férfiszépség, de nekem ő tetszik, külsőleg is... tehát a külső fontos :D.


Azt viszont elítélem, amikor a kevésbé szerencsés adpttságokkal rendelkező, nem szupertrendi embereket a szerencsésebbek szekálják, undorító szavakkal írják le, kiközösítik. Meg azt is, amikor a külső vkinek mindennél fontosabb, és mondjuk értékesebbnek tartanak egy magát minden pénzes pasival kitartató, agyonműtött, rosszindulatú, mindenkivel összefekvő csajt, mint egy átlagos rendest, csak azért, mert sokkal jobb csaj, és milyen jó a melle meg a segge. És nem egy ilyen véleménnyel találkoztam már való életben, nemcsak tinik között. És ugyanígy a férfiaknál, van olyan agyonistenített pasas, akiben kb. a külseje az egyetlen értékelhető dolog, mert ezenkívül egy tajparaszt, agresszív, faragatlan bunkó, közben meg a nem annyira címlapképes srácok meg le vannak sajnálva.

2013. febr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ítéli el őket senki, ameddig nem kezdenek el sírni hogy már az 5. barátjuk/barátnőjük csalja meg őket...

Ez van ha külső alapján választanak, majd rájönnek

2013. febr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!