Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek, ha szerelmes vagyok még abba a srácba, aki nem viszonozza?

Figyelt kérdés
Kb. 9 éve egy egyesületben edzek egy tök jó fej fiúval, és olyan 3 éve elkezdtem egy picit többet érezni, mint barátság. Nyáron én elmondtam neki, hogy tökre bírom, viszont ő nem igazán érez hasonlóképpen. A kapcsolatunk nem változott meg ugyanúgy jóban vagyunk, edzéseken beszélgetünk és hülyülünk, de én még mindig többet érzek és ezt nem tudom elfelejteni. Ill. azt sem tudom, h el szeretném-e felejteni ezt az érzést. Valami tanácsot tudtok adni???

2014. dec. 10. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig el kéne felejteni, bár így elég nehéz, ha sokszor találkoztok.

Elhiszem, hogy nehéz, de a saját érdekedben lépj tovább. Nem érdemes olyan busz után futni, ami nem vesz fel.

2014. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyszerűen már nem tudom, hogy hogyan lépjek túl rajta. :(
2014. dec. 10. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Megszakítod vele a kapcsolatot. Ha van lehetőséged más egyesületbe menni, akkor lehet azt is meg kéne lépd. De ha nem akarsz elmenni, akkor próbáld kerülni a srácot és minél kevesebbet a közelébe lenni. Ha később rákérdezne, hogy miért kerülöd, akkor mond meg neki őszintét.

1-es voltam.

2014. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit én is ebben a helyzetben vagyok... én megszakítottam vele minden kapcsolatot és próbálom minden mással elfoglalni magam... de hát attól hiányzik...
2014. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nem tudok átmenni másik egyesületbe, így hát akkor marad az elkerülés...

Köszi a válaszokat!

2014. dec. 10. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!