Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet egy 54 éves férfiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet egy 54 éves férfiben olyan, ami miatt egy 21 éves csinos lány megszereti?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm, aki nagyon csinos jól tarja magát, mégis összejött egy 56 éves férfivel, aki nagyon elhagyta magát (sörhas stb.) Mielőtt még a pénzre fognátok, nagyon nincs neki pénze. Mit tudhat egy ilyen papa?
2014. dec. 10. 20:19
 1/9 anonim válasza:
0%
Lehet megsajnálta :(
2014. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
A válasz nagyon egyszerű a barátnőd gerontofil
2014. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
agyfaszt
2014. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem valamennyire izgalmas egy ilyen kapcsolat, a pasas cáfolhatatlanul érett, más a gondolkodása, abban biztos vagyok, hogy nagyon megbecsüli a csajszit.. Ha a lánynak ez okoz boldogságot akkor örülj neki te is:D ne ilyen butaságokon gondolkozz:D
2014. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

De értenek az eddigi válaszolók a nőkhöz!


Mi lehet a férfiban?

A lány számára vonzó stílusa, viselkedése, dumája van; magabiztos, önbizalommal teli.


Tudjátok régen valami ilyesmi korkülönbség teljesen átlagosnak számított egy pár millió évig. Csak a mai korunkban van, hogy nagyon sokan jönnek össze velük szinte egy korban lévő emberrel.


36/F, 25 éves feleséggel, eddig 2 gyerekkel

2014. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Én 18 vagyok, 15 éves korom óta teljesen odáig vagyok egy most 55 éves férfiért.

Hogy miért?

Mert teljesen más a gondolkodása, érett, lehet tisztelni, van értékrendje, gyönyörű zöld szemei vannak és az összkép nem is lehetne jobb.

Ennek ellenére persze nincs köztünk semmi, ne értse félre senki. A lényeg, hogy számtalan dolog miatt lehet vonzóbb a fiatalabbnak is egy nála sokkal idősebb.

Az már más kérdés, hogy szerintem komoly kapcsolat nem lehet ekkora korkülönbséggel, legalábbis tartós nem.

2014. dec. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Több oka lehet annak, amiért összejöttek. Nekem annak idején lelki okai voltak, hogy egy idősebb pasi mellett kötöttem ki. Szóval mielőtt bárki is ítélkezne az ilyen emberek felett, előbb éljen át hasonlót!
2014. dec. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A válaszom: nem tudom...

Tapasztalat: kb. 17 éves koromban beleimádtam egy 45-50 körüli buszsofőrbe, nem tudom miért. Akkor még ártatlan rajongás volt, csak tetszett. Aztán pár évig nem is láttam, aztán mikor megint feltűnt, elöntött a vágy utána. Majd' belepusztultam, ha találkoztunk. A vonzalom akkor már kölcsönös volt, egyértelműen látszott, de nem léptünk egymás felé. Én azért nem, mert láttam a gyűrűt az ujján.

Már vagy 2 éve nem láttam, de tudom, hogy ha megint találkoznánk, gyűrű ide vagy oda, én biztosan lefeküdnék vele. Ha jó lenne, akkor többször is.

Az évek alatt persze voltak párkapcsolataim, de akár milyen szerelmes is voltam, ő mindig el tudott szédíteni.

28N

2014. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
52%
Az nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya...
2014. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!