Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az egy kapcsolatban, ha az egyik fél már jobban ismeri a másik családját és többet van náluk? 22/l

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyunk együtt de 5 hónapja távkapcsolat lett belőle. Azóta egyre több köztünk a probléma amit többé kevésbé meg tudunk beszélni viszont ha én nem hozom szóba a problémákat neki esze ágában sincs beszélni róluk. Pedig ő is érzi ha nincs valami rendben. Nemrég megkérdeztem tőle h miért olyan ritkán jár hozzánk és ha el is jőn negyed óra múlva már megy is. Azt mondta nem szereti a panelokat meg unalmas nálunk. Ő amúgy falun nőtt fel családi házban állatokkal körülvéve. A szüleimet alig ismeri csak párszor beszéltek a bátyámat 8 hónapja látta mikor bemutatkoztak de még egy szót sem beszéltek. Egyedül a húgomat ismeri úgy ahogy. Mikor még márciusban bemutattam tök jól elbeszélgetett a szüleimmel aztán úgy májusig járt azért többször hozzánk bár akkor se órákat volt itt. Amióta meg külföldön dolgozik alig jár ide. Én a 10 hónap alatt jobban odaszoktam hozzájuk mindig én alszok náluk vagy vagyok ott több napig. A rokonait nagymamáját is ismerem bár senkivel nem szoktam annyira sokat beszélgetni mert nem vagyok egy társalgós típus. Mégis vtam már velük nyaralni és a barátom elvárta h két családi összejövetelen részt vegyek amihez nem igazán vagyok hozzászokva. Úgy érzem ez így nem igazságos h én már jobban odaszoktam ö pedig alig ismeri a családom. Nem értem akkor anno miért sietette h mutassam be mikor ide se jön. Én se szoktam hozzá a falusi élethez mégis mindig elmegyek hozzájuk ottalszok. Mi lehet az oka?
2014. dec. 10. 23:22
 1/1 RRR ***** válasza:

nem tud magával mit kezdeni nálatok


nem találja a közös hangot az őseiddel

uncsi neki

2014. dec. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!