Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges, ha a durván poligám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges, ha a durván poligám csajokra gerjedek?

Figyelt kérdés

Kezdem azt gondolni, hogy perverz vagyok.

Az álmaim nőjét kb úgy tudnám leírni, hogy odaadó iszonyúan tüzes szerető, és imádjuk egymást mint minden normális fiatal szerelmes pár, és én hűséges is vagyok hozzá, viszont ő pont úgy élvezi az életet más pasikkal is, szinte élvezem ahogy megaláz és másokkal is ugyanúgy élvezi a szexet és váó.....


Szerintetek ez beteges?


2014. dec. 11. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
angolul, meg még ki tudja milyen nyelven cuckold fétisnek hívják ezt
2014. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A sok kielégítetlen embert elnézve lehet, hogy pont az ilyen és ehhez hasonló fétisek a normálisak.

Kedves egészségedre!

2014. dec. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, mert a magyar lányok 90%-a ezt kérés nélkül is megadja neked!
2014. dec. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!