Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, ha a fiúk ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a fiúk ezt csinálják?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne,hogy ha van barátom,aki tényleg csak engem szeret,de nagyon,amit tudok is,de mégis néha-néha megnézi a lányokat?

Szoval más lány is van így a barátjával? És attól ugye még nem kéne őt leszidnom ? Csak mert én is ránézek más fiúkra...De amúgy még azt megkérdezem,hogy ha elkövette azt a hibát a barátom,hogy kb 3-4 hete megfogta más lány fenekét, akkor ugye nagyon kiakadtam,de tudtam,hogy nem lehet semmi gond,mert azért mondta el nekem,hogy ne legyen előttem titka,csak most meg már kicsit félek..Szoval ,mikor azt elmondta...tudta,hogy nagyon megbántott és tudta,hogy sírtam is,de ő is. Tehát ugye nem kell emiatt aggodnom?

Normális válaszokat kérek! Előre is köszönöm.



2014. dec. 11. 14:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kapjátok már be,hogy normális válaszokat nem tudtok írni. -.- ÉBRESZTŐ! MÁR NEM NEM AZ AZ IDŐ VAN MINT NÁLATOK VOLT 30+ ÉVVEL EZELŐTT!!
2014. dec. 11. 14:37
 12/13 anonim ***** válasza:

Na, most belegyalogoltál a lelkünkbe. :) Szerintem az ide írkálók nagyobbik része nem 30+ éve volt gyerek.


A barátod minek fogdossa meg más lányok farát, ha egyszer téged szeret? Szerintem nem normális, ha így tesz. Az viszont, hogy megnéz más lányokat is, nem bűn. Mint írod, te is megnézed a fiúkat. Ez nem is feltétlenül tudatos dolog: önkéntelenül megnézzük az ellenkező nem képviselőit.

2014. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hűha! Egy 14 éves, ikszdéző kis csitri osztogatja a jónépet... kikéri magának a stílust, persze a jószándékot nem látja mögötte...
2014. dec. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!