Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Van olyan, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van olyan, hogy azért nem közeledtek egy lány fele mert féltek? Vagy általában mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, akivel tök jól elvagyunk de valahogy nem akar közeledni. Suliban szoktunk találkozni de én nem tudok ott feloldódni.

Szerintetek mi lehet az oka, hogy nem közeledik?



2014. dec. 11. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet félénk, visszahúzódóbb típus és azért.
2014. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csúnya vagy, nem tetszel neki
2014. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hívd el te valahova, a félénkebbek nem mernek közeledni nyílt terepen, talán ha egyértelművé teszed neki a dolgot és kettesben vagytok akkor lépni fog
2014. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

TE miért nem közeledsz?

Hívd el valahova, ahol nem kell folyamatosan beszélgetni.

2014. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak barátként tekint rád és nem akar tőled semmit. Nem hiszem, hogy olyan szép vagy, hogy mindenkinek tetszél.
2014. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen sajnos.... Pedig nekem is van egy csaj,aki olyan édes,majd meghalok érte,csak parás vagyok.... Mondjuk 11 évvel fiatalabb is tőlem....
2014. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!