Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél év együtt járás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év együtt járás után korai lenne összeköltözni? (meleg kérdés)

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyok együtt és felmerült, hogy jó lenne megpróbálni közösen. Eddig viszont szinte csak a hétvégéket töltöttük együtt hol nála, hol nálam. Mindkettőnknek saját lakásunk van, így az a kérdés is felmerül, hogy melyikünknél költözzünk össze. Köszönöm a válaszokat!


26/F és 32/F



2014. dec. 11. 19:34
 1/6 Katolikus plébános ***** válasza:
Nem korai, ha hosszú távra terveztek,persze.
2014. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ftf1983 ***** válasza:
100%
Szerintem erre nincs egzakt válasz. Ismerek olyat, akik 1 hét után költöztek össze és éveket éltek együtt és van olyan is, akik 6 éve vannak együtt, de külön élnek. Szóval ez csak attól függ, hogy Ti hogy érzitek.
2014. dec. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg lehet próbálni.

Addig az egyikőtök lakását kiadják határozatlan időre albérletbe.


Lesz egy kis plusz pénzetek is.


Lakva ismered meg a másikat.

Ha nem jöttök ki,akkor megint külön költöztök:)


26 éves szerencsés,hogy van lakása.

Ennyi idősen keveseknek van.

2014. dec. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy szerencsés, mert lehet a szülei meghaltak, és azért van. Mindenesetre hallottam olyat -igaz heteró kapcsolat, de egy biszex férfi mesélte-, hogy 8 évig volt együtt egy lánnyal, és abból csak fél év volt az együttlakás, mert ott jött rá, hogy ez nem megy. Bár végülis az is lehet egy szempont, hogy ha nem megy, akkor derüljön ki minél hamarabb, hogy ne húzzátok feleslegesen egymás idejét. Amúgy szerintem az lenne jó, ha mindkét lakást kiadnátok albérletbe, és ti is albérletbe költöznétek, és akkor "egyenrangú" felek lennétek az új lakásban, mert egyikőtöké sem lenne. Persze ezt a legbonyolultabb megszervezni. Remélem minden rendben lesz, sok sikert nektek. :)
2014. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi másfél éve vagyunk együtt, de még csak azért nem költöztünk össze, mert nekem nem stabil az anyagi hátterem, a párom pedig még tanul. Töltöttünk már együtt többször is pár napot. Hozzám költöztünk volna, mert ő még a szüleivel lakik. Azt tudom tanácsolni, hogy egyenlőre ne véglegesen költözzetek össze, hanem pl csak egy hónapig. Ha úgy látjátok, hogy működik, akkor minden mehet tovább, ha nem, akkor vissza és később még mindig meg tudjátok próbálni.

Drukkolok nektek! :)

2014. dec. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól még működhet egy kapcsolat,ha nem laknak együtt.

Vannak akik képtelenek együtt lakni bárkivel is.

Ki kell próbálni.


Itt nincs kényszerhelyzet.Mivel mindkettőnek van lakása.

2014. dec. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!