Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex pasim bekattant?

Figyelt kérdés

22 évesen összejöttem egy akkor 23 éves pasival, 2 évig voltunk együtt, már össze is voltunk költözve, majd bejelentette, hogy elakar venni feleségül, DE előtte még ki kel élnie magát. Szóval akkor véget vet a kapcsolatnak, csajozik, majd amikor úgy érzi, hogy kiélte magát, akkor visszajön és elvesz feleségül. Összetörtem, elköltöztem másik albérletbe, majd új életet kezdtem. 1 év múlva is sokszor bánkódtam még, de jött egy pasas, aki mindent megtett, hogy az övé legyek. Összejöttünk. Majd amikor megtudta a volt barátom, küldött egy sms-t, hogy jól teszem, én is éljem ki magam, de mi összetartozunk. Meglepődtem, addig se híre, se hamva nem volt. Utána még küldött 2 sms-t, megváltoztattam a számomat. Ennek 1,5 éve és el lettem idő közben jegyezve, vettünk egy saját lakást a párommal és minden a helyén van. Tegnap felbukkant az exem, hogy na, akkor Ő kiélte magát, ahogy megbeszéltük, elvesz feleségül. Köpni, nyelni nem tudtam, ráadásul a vőlegényem is mellettem állt és csak síri csönd kísérte ezt a megnyilvánulást. Majd mondta, hogy na, akkor szakítsak, itt van az autó és megyünk is. Én meg magamban: "Én ezzel éltem és Ő volt azaz agyilag hibás ember, aki egykor a hapsim volt? És hogy nem vettem észre, hogy klinikai eset?" A vőlegényem is csak állt és nézte a reakciót, míg végül elmosolyodtam és mondtam, hogy én már akkor megmondtam, hogy nem lesz folytatás, de nem hitt nekem. Elkezdtünk veszekedni hárman. Nagyon ocsmány dolgokat vágott hozzám és mondta, hogy hazudtam neki és hogy reméli, hogy balszerencse ér majd, mert nem vártam rá és most döbbent rá, hogy én milyen alak vagyok stb... És ezzel a sunggal elviharzott... A vőlegényem tudott róla, köztünk nem volt vita, de még ma is kicsit ideges volt. Félek, hogy megint eljön és valami bajt csinál. Ha ilyet képzelt és ennyire elvetemült a fazon, akkor bármire képes lehet... Nem mertem aludni előző éjszaka sem, a munkahelyen is olyan voltam, mint egy mosott rongy.

Mit csináljak? Szerintetek visszajön? Kell tőle félnem?



2014. dec. 12. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Vigyázz vele mert este elrabol
2014. dec. 12. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 év alatt nem derült ki, hogy bolond az expasid???
2014. dec. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az exednél tényleg komoly pszichés zavarok lehetnek.Jobb vigyázni vele! Jobban teszed ha kerülöd! Az ilyenek szoktak lenni a TV-ben.Hogy elrabolta meg megölte féltékenységből a volt párját.Stb. :/
2014. dec. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A vőlegényeden csodálkozom, hogy nem csapta állon a gyereket :-)
2014. dec. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

elég parának hangzik az eset. O_o"

hát, kerüld el messzire. a vőlegényed is. beszéljétek meg röviden, hogy kerüljétek el mindketten nagy ívben ezt az alakot. nagyon bizarr. ha sms-t ír, ne válaszolj, ha hív, ne vedd fel, ha e-mailt ír, ne válaszolj. ne adj életjelet. semmit. egyetlen szó elég, hogy tapadjon és folytassa ezt a marhaságot. ha zaklat, akkor meg ketten intézzétek el a vőlegényeddel. eh. O_o"

2014. dec. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Beteg emberekkel nem tudsz semmit tenni.

Nem te tehetsz arról, hogy ilyen.


Félned kell-e? Elméletileg igen is, meg nem is. Igen, mert az erőszakos cselekményeket gyakran ismerősök követik el.. Nem, mert attól még, hogy valaki bántani akar nem kell félni, egyszerűen csak hatástalanítani kell az embert, nem kell érzelmeket belevinni.


Sportnak járj el önvédelmet tanulni vagy boxolni. Hordj magadnál gázsprét és gyakorold a használatát. És ne engedd, hogy bántsanak. Sem az exed, sem más.

2014. dec. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!