Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim bekattant?! Egyre jobban idegesít a viselkedése!

Figyelt kérdés

Lassan két éve vagyunk együtt, a kapcsolat eleje sem ment zökkenőmentesen. Voltak egyéb problémák, mint részemről az ex emléke (5év, részéről a tapasztalatlansága (én vagyok az első normális kapcsolata).

Fiatalabb nálam, éretlenebb, chatsex, mások szédítése, tettek nem voltak!

Akkor figyeltem a telefonját nem volt ellenére, egy ideje akkor is magával viszi, ha csak kiugrik 2 percre a szobából, rejtegeti, ha megnézném rajta az időt elkapja, védi ?!Próbáltam beszélni vele róla, nincs közöm hozzá, rendben de még az időt sem nézhetem meg?? és ha szükségem lenne egy hívásra sem adja oda, ha épp az enyém nincs nálam, félti!

Ha beszélgetnék vele, pár szó erejéig válaszol, majd egy "nem érdekel ez engem" választ kapok. Nem élünk együtt, ha találkozunk állandóan facebookozik, ha mellettem fekszik akkor is.

Én mennék kirándulni, élni az életem, más városba elnézni, egyáltalán csinálni valamit, ő semmire nem hajlandó, lusta, majd ha lesz jogosítványom mehetünk.

Én tartom ekkora problémának, hogy közös élményt akarok, akár vonattal, busszal...?! Pénzünk van, az nem akadály.

Amúgy szeretget, minden órában mondja, hogy szeret, de tervezni már nem tervez velem, ideges lesz ha felhozom.

Voltatok már ilyen helyzetben?? oO

24L



2014. júl. 3. 12:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem voltam ilyen helyzetben, de a helyedben lennék, én választás elé állítanám. Vagy megemeli a seggét és törődik veled meg az életetekkel, vagy lelépsz, és leshet...

20L

2014. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mehet a levesbe...

36F

2014. júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

4 hete választás elé állítottam, közöltem az igényeimet, hogy közös programokat szeretnék. Én az a fajta lány vagyok aki egész napját a fiúval töltené, ő meg akit ez frusztrál.

Nem lett változás, minden hétre terveztem valamit, aquapark, vidámpark, állatpart/kert, Poroszló stb...de nem! Ha lesz kocsi. Nem vagyok tökéletes, tudom voltak hibáim, az egyéb témában elhanyagolás miatt, de én tervezek, terveznék.

A telefonos dolog meg felettébb gyanús. Én nyitott könyv vagyok, a telefonom is.

2014. júl. 3. 12:45
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát lehet még megvan neki az a virtuális világa...tehát lehet mai napig szédíti az embereket..azért lehet ennyire rejtett dolog a teló!
2014. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

én "elrabolnám", na ne érts félre, leírom. Pasim csinálta velem, mikor depis voltam és nem akartam sehová se menni. Egy nap a hátizsákkal a hátán, megfogta a kezem és kivezetett a lakásból, bezárta az ajtó, persze én tiltakoztam meg kérdezgettem , h "mi? hova viszel? " meg egyéb. Aztán "elhúzott" a villamosmegállóig , felültünk egy villamosra és elindultunk. Nem értettem mit akar, mert nem mondott semmit, csak a számat húzogatta mosolyra és mondta, h bízzak benne. Aztán leszálltunk és egy eldugott kis parkba vitt, előkerült a hátizsák , belőle a pokróc, leterítette és azt mondta piknikezünk! Néztem rá, h most ez komolyan gondolja-e? de leült, akkor én is ,és ott maradtam. Elmondta, h kiakart velem mozdulni, mert nem csak egy szobában akarja velem leélni az életét, h kellenek közös kalandok, élmények. Nagyon cuki volt (még kaját is csomagolt :). Utána beültünk még étterembe is (már nem ő unszolt, hanem közös gondolat volt) és azóta minden héten elmegyünk vhová közösen.

21/L

2014. júl. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ebbol csak vita lenne, kiabalja, es h leszarja. Nem depis, baratokkal mindig megy elitebb kocsmaba, ha kocsival baratos buli lenne akkor is menne.

Aranyos otlet nagyon :)

2014. júl. 3. 13:35
 7/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és azzal amit leírtál, csak még inkább azt a gondolatomat erősítetted meg, hogy hagyd ott. Tudom nehéz, de ez így nem jó neked hosszútávon. Nem azt mondom, hogy telepedj rá, de ha ennyire elvan a saját kis világában, akkor neked nincs helyed mellette, neki pedig nem való párkapcsolat. Ahhoz előbb fel kellene nőnie.
2014. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok biztos abban, hogy a pasidnak kapcsolatban kellene élnie... Ilyen helyzetben mondjuk még nem voltam, de szerintem jelenleg olyan korszakát éli, amikor lelkileg nincs szüksége a másikra.
2014. júl. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia, en masfel eve vagyok a parommal. Nekem is hasonlo a gondom mint neked, mert amikor este megvacsorazunk, utana azonnal a laptop ele ul, es este 10 tol neha 3 orat is eluldogel a gep elott.Mindent csinal csak velem nem akar leulni beszelgetni kettesben, pedig sokszor kerem ot erre. En nem szeretek tv t nezni es mar nem is tudom mivel toltsem az esteimet amikor o gepezik.
2014. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kissbeja válasza:
én is ugyanígy voltam ezzel. még most lépj, ne pazarolj el több időt a fiatalságodból. később sem fog változni a helyzet. most élj, amíg lehet :) hidd el lesz más pasi aki szívesen megy veled bárhová és nem takargatja a telefonját...
2014. júl. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!