Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan olyan ronda és elviselhetetlen nő lehetek, hogy sosem lesz pasim?

Figyelt kérdés
Totál elkeseredtem, sosem volt pasim, nem gondotlam magam kevesebbnek, mint az átlag. Emellett ápolt vagyok és igényes, egyetemre járok, illetve dolgozom. Sosem a külső volt az elsődleges a pasik terén számomra, úgy értem hogy jöhetett akármilyen baromi jó pasi, ha buta volt mint a tök, vagy bunkó nem kellett, viszont csalódtam már csúnyább rendesnek vélt pasasban is. Végre megtetszett valaki kívül-belül, úgy ahogy van elsősorban a természete miatt, de persze neki nem vagyok megfelelő. Abban a hitben voltam, hogy ő egy tök jó pasi minden nő szemében, de beszélgettem a környezetünkbe lévő nőkkel és többen nem tartják annak, persze van aki igen, ő rá is tapadt bár van pasija de ez már más történet. A lényeg, hogy folyton arról a csajról dumál a srác nekem, (azt nem tudom, hogy másnak is) a lány meg elérte, hogy a srácnak csak ő kelljen bár nem tudom mi célja volt vele, mert elvileg szereti a párját, és sztem igaz is ez. A kiszemeltem először nagyon jófej volt hozzám, viccelődött meg minden, most kb. már rám se... ha kérdezem max. rázza a fejét vagy bólogat, meg néha néha reagál, de inkább "böszmébb" beszólásai vannak. Tudom, hogy kezdtem beleszeretni, de napi szinten látom, és erre az az egy megoldás lenne számomra, ha beleszeretnék másba és lenne egy párkapcsolatom valaki mással, de arra jelenleg semmi esély. Mit tehetnék, aki volt hasonló helyzetben mit tanácsol? Köszi!
2014. dec. 11. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ hány éves vagy.?.
2014. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudod te azt nagyon jól az alapján ahogy leírtad a helyzetedet. Felejtsd el a srácot, nézz más után. Ennyi.
2014. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A problémánk hasonló. Átlagos a külsőm, együtt lehettem volna több nővel is, akiket leráztam végül, mert értelmileg nem passzoltunk. Nem bírom elviselni, ha valaki nem tud hozzászólni értelmes témákhoz, a világképe meg olyan, mint egy gyereké. Szeretem, ha egy nő okos, nem a telefonján facebookozik egész nap és nem követi a primitív tömegízlést.
2014. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azt ne csináld hogy csak azért jössz össze valakivel mert elakarod felejteni mert akkor vele is kicseszel mert ez ilyen "nincs ló jó a szamár is" az meg ki akar lenni :D az7 a legjobb ha elfelejted és keresel valami hobbit amiben kitudsz kapcsolni és eltereli a gondolataid :D ha kell még segítség írj ;)
2014. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!