Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, hanyadik randin csokolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, hanyadik randin csokoljatok meg a lanyt?

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Elsőn szoktam.
2014. dec. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Változó, általában második.
2014. dec. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokadik, amikor már nagyon elvárt. És ez a nap egybeesik azzal a nappal mikor kiábránul, mert olyan rossz vagyok
2014. dec. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem szabályok alapján működik. Amikor alkalmasnak találom a pillanatot, megcsókolom. Ez megtörténhet az első, de akár az ötödik randin is.
2014. dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az elsőn.


Egyet állíthatok: Soha nem feküdtem le olyan lánnyal, akit legkésőbb az első randi legvééig nem csókoltam meg. Viszonylag későn, 19 évesen kezdtem csajozni, szóval a hónapokig várakozós tiniszerelmekből kimaradtam és most a felnőttek kapcsolatairól beszélek.


Ezt komolyan mondom. Sosem feküdtem még le lánnyal, akit legkésőbb az elsőn nem csókoltam meg. Régen volt olyan, hogy még azoknál is próbálkoztam utána az ismerkedéssel, akik az elsőn nem engedték, de sosem lett belőle semmi. Ma már ha egy lány nem hagyja hogy az első randin megcsókoljam (2-3-4 óra után), akkor tudom hogy nem érdeklődik irántam és többé nem is keresem már.

2014. dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első
2014. dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de a jelenlegi párommal az első csókunk még csak nem is volt konkrét randihoz kötve. Csak társasággal elmentünk együtt a szokásos kocsmánkba. Bár mindketten már vártuk, hogy mi lesz belőle, de egyikünk sem lépett afelé, hogy kettesben menjünk el valahová jobban megismerni egymást. Így a kocsmában, amikor ketten maradtunk, akkor kapott az alkalmon, és megcsókolt.


A múltamra pedig visszatekintve sosem voltak azok a kapcsolataim igazán jók, ahol kettesben randival kezdődött az egész. Nekem az túl megtervezett.

Így ebből az utolsó spontán csókból már egy 3 éve tartókapcsolat, és jegyesség lett.


Merjetek bátrak lenni, különben sz_r se lesz belőletek :D

2014. dec. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a csajtól és a helyzettől is függ. (no meg attól mit nevezel randinak) Akkor a legjobb ha az elsőn, de ha pl. olyan csajt fűzök akinek van pasija (a legjobb csajoknak általában van), akkor eleve nem jó h a lerohanós módszert választom, ott nem csak az irántam érzett vonzalmat kell kialakítani de le kell rombolnom a kapcsolatát, ez más módszert igényel.
2014. dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!