Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a gyakoribb, ha a férfinak vagy a nőnek nem lehet gyereke egy kapcsolatban eü. Okok miatt?

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Arról még nem hallottam, hogy férfi miatt nem lehet gyerek, szóval szerintem az utóbbi gyakoribb.
2014. dec. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én már hallottam sok olyat, hogy a férfinak nem lehetett.

Nem tudom, mi volt a férfiak konkrét baja. De több olyan nővel is találkoztam, akik évekig próbálkoztak eredménytelenül. Aztán vége lett a kapcsolatnak. És egy másik férfitól meg könnyedén teherbe estek.

Egyébként sok esetben nem is tudják, hogy mi a baj konkrétan. Beszélgettem már sokakkal, akiknek semmi bajuk, se a férfinak, se a nőnek, és mégsem jön össze hosszú évek óta.

Nőknél a konkrét betegségek is akadályozhatják, ciszta, myoma, fertőzések.

De biztosan van erre valami statisztika :)

A hétköznapi életben inkább a nőkről hallani, mert őket jobban foglalkoztatja a téma, illetve szerintem nők inkább elmennek orvoshoz, mint a férfiak.

2014. dec. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50-50%-ra szokták mondani.
2014. dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is hallottam olyanról, hogy férfi miatt nem lehetett gyerek, de amit #2 ír van igazság, sokszor a férfiak nem mennek el orvoshoz. Igen sajnos úgy vannak vele, hogy nem szeretnek elmenni, meg minek?!

Igaz van olyan is, hogy aztán elmegy, de fél attól, hogy mi van, ha miatta nem lehet, ezt máshogy élik meg a férfiak és a nők is. De minden esetben azt mondják, hogy ha rendben van a férfi, akkor már tudják mit lehet tenni célirányosan a nővel.

Olyanról is tudok, ahol az orvos közölte a férfival és a nővel is, hogy egymástól nem lehet gyerekük egészségesek, de valamiért nem lehet, mástól viszont igen. Van erre valami orvosi magyarázat, de azt nem tudom mi. De mivel szerették egymást együtt maradtak, hisz akkor még ott van az örökbefogadás is.

De hogy melyik a gyakoribb nem tudom. De tán a nőket jobban foglalkoztatja, ez van előtérben inkább.

2014. dec. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk miattam nem lehet (én vagyok a nő), de a férjem családjában 2 olyan is volt ahol a férfi miatt nem lehetett. Mindkét esetben kezelték a férfiakat. Egyik helyen 3 a másik helyen 4 gyerek lett:D


Engem is kezelnek, de nálunk nincs gyerek. Hát ez van.

2014. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!