Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy valakit csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy valakit csak ti tartottatok világszépnek, és senki más nem? Milyen volt? Meglepődtetek?

Figyelt kérdés

Egyaránt pasiknak, vagy csajoknak, ha valakit igazán szeretünk, akkor ott van az az érzés, hogy az illető majdnem mindenkinek bejön, és ha mégis tévedtek, akkor nem értitek, hihetetlennek tartjátok.


Pl ott van az én barátnőm. A szemei, a hangja... most 27 éves, és utolsó komoly pasija 22 évesen volt, persze voltak futó kalandjai (megdugták, dobták)... én meg nem értem, miért. Hogy tudott valaki egy ilyen kedves lányt csak "arra" tartani?


2014. dec. 12. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szexhirdetés ez amúgy? :D
2014. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, le is szolitottam a csajt. Ugy nezett ki, mint egy modell, a teste nagyon jo volt, es gyogyoru is volt. Masok szerint meg csunya..ez van. Es elegge meglepodtem h nem tartjak szepnek.
2014. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg soha nem jartam ugy egy pasival sem h ne tudtam volna realisan megallapitani, hogy helyes e vagy inkabb a csunya kategoria:-))


Pontosan tudtam h mikor voltam egy csunyacska sracba szerelmes es mikor egy olyan pasiba aki utan tenyleg megfordultak a nok:-)))

2014. dec. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!