Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után ti is csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ti is csak az exeteket látjátok helyesnek/csinosnak, és érzitek azt hogy soha nem fog a nyomába érni senki?

Figyelt kérdés
Nemet is írjatok, köszi!
2014. nov. 27. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Az attól függ.


Vagy azt érzem hogy teljes szívmből gyűlölöm és nem szép kicsit sem, hülye voltam hogy egyáltalán ránéztem


VAGY


Igen, de jobban tetszenének a belső dolagit

2014. nov. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem gondoltam/éreztem ezt. Annak ellenére, hogy nagyon szerettük egymást, együtt is éltünk. Tartjuk a kapcsolatot, szoktunk beszélgetni, de mindkettőnknek új párja van. :) És a nyomába ért, sőt. :)


23N

2014. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én jó darabig így voltam,amikor lekoptatott az a személy,akibe a mai napig szerelmes vagyok.Nem tudtam másra ránézni,másban a férfit látni.Persze volt körülöttem pár pasi,aki jól néz ki,de én egyiküket sem vettem észre,mint esélyest.Lassan három hónap után eljutottam oda,hogy kezdem levenni a rózsaszín szemüveget,bár igazából még nagyon fáj,és még szeretem.
2014. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos velem így volt, de szerencsére 2 hónap alatt kihevertem és már futottam össze olyan férfival, aki meg is tetszett :)


25/n

2014. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 piriiiiii ***** válasza:

Hát eddig még egyikkel sem éreztem ilyet...

L

2014. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én eddig minden kapcsolatba azért szakítottam, mert meguntam az illetőt. Nem szerettem már, nem akartam tőle semmit, csak szabadulni. Egyikkel sem váltunk el vitázva, gyűlölködve, megbeszéltük, hogy vége, és ennyi volt. De mikor már eljött az, hogy kiábrándultam belőlük - ez még ugye olyankor történt, mikor együtt voltunk, s ezt követte a szakítás -, onnantól kezdve nem is értettem, mit kerestem én mellettük. Nem vonzott bennük semmi, se külsőleg, se belsőleg. Nem láttam őket csúnyának, vagy akármi, csak egyszerűen már semmi különlegeset sem láttam bennük. És mindig elég hamar találok új partnert, akit sokkal jobbnak látok, mint az előzőt. 21/N
2014. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, de ha nagyon tetszik valaki, akkor is. soha nem hiszem el, hogy jöhet jobb, jóképűbb, jobb testű, de aztán mindig jön. hiába tudom az eszemmel, a szívem ezt sose fogja fel.
2014. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, két telejes hónap kelett, hogy felfogjam mennyire naív kis hülye voltam 2 hét alatt szerettem bele a lányba aki még melesleg nem is volt szép arcra... 3 napig szerelems volt belém aztán pufff, 3 hét múlva még facebookról is elfelejtett válaszolni.


Utána valami szörnyű volt, a diszkóba menni egyszerűen nem voltam képes tovább lépni hiába beszélgettem nála szebb lányokkal.



De szerencsére túlléptem, várom a következő nyarat, hogy visszavágjak, megmutassam mit hagyott ki.

2018. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!