Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert csinalja ezt a baratnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt a baratnom?

Figyelt kérdés

O multkor meg amikor akarja nyugodtan elolvashatja az uzeneteimet,facebookon is,de amikor en akarom elolvasni az ovet egybol kirangatja a telefont a kezembol.

Kerdeztem mar tole hogy mivan van valami titkolni valo? Nem nincsen

Szerintetek? Veletek is szokta ezt csinalni a baratnotok?



2014. dec. 12. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
minek turkál a te intimszférádban? én tuti szájba csapkodnám....
2014. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hercegnő_: ) ***** válasza:
Énsem szeretem ha matatnak a dolgaim közt,de ha annyira problémázna a barátom megmutatnám.
2014. dec. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat nekem se tetszik de az hogy nemhagyja hogy en is megnezzem az ovet jobban idegesit
2014. dec. 12. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű! Ne hagyd, hogy a tiédet megnézze. Semmi köze hozzá!
2014. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha ugy tartja kedve kirantja a telefont a kezembol es elolvassa az uziket es nemtudom elvenni tole mert nemakarom hogy baja legyen a telefonnak vagy hogy neki fajjon.
2014. dec. 12. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki a csajt!
2014. dec. 13. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 elena95 válasza:
Jaj istenem. Aranyos viselkedes erre mit mondjak..xd hany eves ?! Ha van valami titka ugyis kiderul akar fbon akar mashol..szal annyi tudsz tenni sajatodat válts kódot ne add meg neki telót zárold le és majd ha te is turkálhatsz* akkor megadod a kódot .ennyi .jobbat nemtudok.engem nem izgat senki fbja barátomé se tudom kivel miről beszél de kódot se tudom és nem is akarom ..magánügye ..ö is megnézi söt valamikor válaszol ha épp nem érek rá nekik ..nem a fbon áll a dolog hogy a kapcsolatnak annyi vagy sem.
2015. febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!