Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 25 éves vagyok, ő 28. Van rajtam némi súlyfelesleg, amit szeretnék ledolgozni. Szoktam tornázni itthon, és az étkezésemre is odafigyelek.

A párom mindig, minden nap kérdezgeti, hogy "naaaa, ma tornáztál?!" És ha nem, volt már olyan, hogy azt mondta, akkor ne is találkozzunk.

Hozzáteszem, nem lustaságból nem csinálom. Nehéz fizikai munkát végzek, napi 20-30-40 kg mozgatása gyakran a munkaidőm 70-80%-ban, plusz rengeteg mászkálás, nagyon ritkán tudok leülni egyáltalán enni is, vagy bármi. Aztán van még napi kétszer fél óra kerékpározás is (munkahelyre be, munkahelyről ki) Sokszor nagyon elfogy az erőm nap végére, és reszket mindenem. De a párom ezt nem érti meg, pedig neki is ugyanez a munkája.

Mindig azt mondja, hogy ő is eljárt edzeni évekkel ezelőtt, akkor is, amikor fáradt volt.

Nem hisztizek, mert tudom, hogy mozogni kell, de annyira nem megy ilyenkor, de hazudni sem tudok neki, nem tudom azt mondani, hogy tornáztam, közben pedig nem.

Nevetséges probléma, tudom, de nekem nagyon nehéz.


Mit tegyek, vagy mit mondjak a páromnak?


2014. dec. 12. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt hogy o ferfi, te meg no..a ferfiak jobban birjak az ilyeneket..
2014. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem elég sport az, amit napközben munkában, meg munkába menet csinálsz? Elég bunkó a párod, már nem azért. Egy kicsit elnézőbb is lehetne, főleg, hogy ha szeret, akkor úgy kell szeretnie, ahogy vagy. Ne a kedvéért akard leadni azt a súlyfelesleget, csak magad miatt.
2014. dec. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!