Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megoldódott már valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldódott már valakinek párkapcsolati problémája attól, hogy itt tett fel kérdést?

Figyelt kérdés
Nekem még sose, sőt rosszabb lett, és mindig úgy éreztem hogy az illető olvasta a sztorit, és magára is ismert... talán ezért voltam utána mindig olyan "fura" az adott személlyel...nem tudtam hogy mit gondolhat, érezhet és a sok "értelmes" vagy inkább értelmetlen választól csak még jobban összezavarodtam.
2014. dec. 12. 21:28
 1/7 Koaxk Ábel ***** válasza:

Az a titok, hogy vigyázni kell, hogy a párod ne olvassa az itt feltett kérdéseid. Ezért használok álnevet én is.

Sosem írom ki, hogy Lakatos Marlon Brando az igazi nevem :D

2014. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ritka alkalmak egyike se jut eszembe amikor ezen az oldalon valami olyan kérdést tettem fel, amire kaptam olyan választ is ami megoldotta a gondom. Persze, biztos van akiknek segít részben, de megoldani senki se tudja itt az ő problémáját, max tanácsot adni, elvégre erre van az oldal. A tanács meg vagy müködik vagy nem.
2014. dec. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
persze, de egy adott történet nagyon is egyértelmű lehet bárki vagyis az adott illető számára
2014. dec. 12. 21:32
 4/7 anonim válasza:
Na ez jó kérdés! Okos vagy:D ez vlem is igy van h félek h aztan veletlen o is itt akar valaszokat talalni a problámakra es magara ismerne ja és megoldast itt senki nem add max velemenyt és tapasztalatot!!
2014. dec. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ezt arra ne használd, tönkreteszi a sok értelmes egyén a dolgokat, mert ugye a többség szava számít, az nem számít, h sok olyan ember ír csak, akik mások életébe bele tudnak pofázni, de magukkal nem tudnak mit kezdeni.
2014. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
No igen, az álnév hasznos tud lenni, ellenben nem hiszem, hogy a gyk megoldja a problémákat...Sőt...van hogy nagyobb bajt szül ;)
2014. dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi álnév ide, meg kell beszélni a dolgokat egymás között, és sok tolerancia kell a másikkal szemben.
2014. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!