Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak a párommal ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a párommal ha a múltjában olyat tett ami zavar?

Figyelt kérdés

Megtudtam, hogy a párom az előző kapcsolatával volt párszor swinger klubban. Nagyon zavar a dolog, még akkor is ha ezzel kvázi engem nem bántott, hisz a múltjában tette.

Ti mit tennétek a helyemben?


2014. dec. 4. 11:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki csinál hülyeséget, szerintem ez egyáltalán nem ok a szakításra.
2014. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Megkérdezném, milyen volt, elmesélné (gondolom), aztán le lenne zárva a téma.


De ha nagyon zavar, mit tudsz tenni? Azonnal ne szakíts, gondolkodj, próbáld meg elfogadni, aztán ha úgy érzed, nem tudsz így együtt maradni vele, akkor nem nagyon van más megoldás.

2014. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A múlt az múlt. Emiatt kár lenne szakítani. Viszont, ha idővel sem tudom elfogadni, az később gondot okozhat a kapcsolatotokban.


Adj magadnak időt, aztán majd meglátod.

2014. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha sehogy sem tudod elfogadni, akkor ne húzd az idejét, ha meg - alapos megbeszélés utána - le tudod magadban zárni, akkor csak emiatt nem szakítanék.
2014. dec. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A múlt-múlt. A jelen az ami számít.
2014. dec. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hogyan tudtad meg?
2014. dec. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Általánosan nem baj, de így... Félhetsz hogy


1.Téged is el akar majd rángatni

2.Nagyon "fejlett" szexuálisan ergo kevés leszel neki

2014. dec. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Beszélgettünk, kérdezgettük egymást a múltjáról, akkor árulta el, hogy az előző párja rávette párszor erre a dologra.


Nem hinném, hogy engem is el akar rángatni ilyen helyre, mert úgy tettem mintha engem is érdekelne a dolog, határozottan elutasító volt, nem akar ismét ilyen kapcsolatot.


Kb. 3 hónapja tudom, azóta néha előjön bennem, hogy ez nagyon zavar. Ezt leszámítva jól megvagyunk, de kezd a dolog komolyra fordulni és én nem tudom, hogy így akarom-e.

2014. dec. 4. 11:26
 9/17 anonim ***** válasza:
Az attól függ... Miért zavar?
2014. dec. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez nem a múlt feledésének kérdése, az egyén morális mércéje a múltban és a jelenben és a jövőben is fontos.


Pl. Nekem a swinger klub nem lenne progléma a párom múltjában, de én meg randiznék olyannal, aki vallási szektatag volt, még akkor sem, ha azóta kilépett.


Ha a kettőtök értékrendje nem illik össze, akkor lehet, hogy nem lesz ez jó hosszú távon.


Kérdező, én nem mondanám, hogy ez mindenképp válóok, inkább azt, hogyha szakítani akarsz, tedd meg.

2014. dec. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!