Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti járnátok egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok egy kicsit testesebb fiúval? Nem nagyon dagadt vagy ilyesmi de 190cm és 90pár kiló. Számít nálatok ez?

Figyelt kérdés

2012. okt. 17. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem egy dagadt zsírcigányról van szó, akkor nem számít.
2012. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a párom 195 cm és 92 kiló, igazi férfiiiiiii!!!!
2012. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
190 centihez az a 90 kiló igazán nem dagadt.Nekem semmi bajom az ilyen adottságokkal:)
2012. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Abból a szempontból dagadt hogy azért van rajtam valamennyi. Nem rengeteg de nem tudom hogy érdemes lenne e lefogyni
2012. okt. 17. 19:09
 5/9 anonim ***** válasza:
kövér vagyok és sose volt baj
2012. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy nagyon érdemes lenne a pasiknak amúgy is vastagabb a csontjuk emiatt is nehezebbek.Amúgy küldj képet és megmondjuk.De így látatlanba ne fogyj le semiképp!!
2012. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Falun az a mondás járja: a disznó, és a férfi 100 kilónál kezdődik..:))

Nem vagy dagadt.

2012. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Több mindentöl függ, de nekem pl tetszik ez a szampar.

A fogyasrol meg annyit, hogy na csinalod, magadert csinald, ne a csajokert. :)

2012. okt. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a teltebb fiuk tetszenek jobban de azert nem a koverek.Szerintem nincs gond a sulyoddal.Max. jarj sulyzos edzesekre hogy legyel izmos.
2012. okt. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!