Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok 20 év felett. Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok 20 év felett. Mire vágytok egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ki, mit vár egy kapcsolatban, és mit szeretne adni? Mi motivál?

Van, akinek az izgalom a fontos, és ha unalmasnak találja a férfit, akkor lelép.

Mások viszont társra vágynak, beszélgetésekre. Az izgalom, a pörgés egyáltalán nem olyan fontos szempont nekik, inkább a biztonság, és a közösség.

A kérdés arra is vonatkozik, hogy a társ betölti-e azt az űrt, amit az ember társhiánykor átél.


2014. dec. 13. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én társra vágyom főként, olyanra aki kiegészít mindenben, szeret megbecsül, de izgalmas is egyben :)
2014. dec. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, en pasi vagyok, es epp nincs baratnom. Szerintem ez a kerdes inkabb szemelyes jellegu, mint no vs. ferfi kerdes.


Mindenki egy picit masra vagyik.


De szerintem az egyertelmu, hogy nem ilyen egyszeru a dolog. Nem lehet kijelenteni, hogy van egyetlen egy dolog, amire vagysz, es az alapjan iteled meg a kapcsolatot/a lehetseges partnert.


Nekem pl. fontos a tars, fontosak a beszelgetesek, mint ahogy peldaul egy baratsagban is nagyon fontos, hogy megertsuk egymast. Szerintem egy jo parkapcsolat lenyegeben egy ket szemelybol allo, nagyon szoros barati kor, ami nem is feltetlenul biztonsagot, de kozosseget mindenkepp epit, es az egymas irant erzett szexualis vonzalom erositi.


Szoval, az emberi kapcsolatoknak egy bonyolult formajarol van szo, ami minden elethelyzetben mast kivan, es idealis esetben soha nem unalmas, es a kiszamithatosagnak is inkabb a rutinszeru dolgokban van pozitiv szerepe. (azaz, ha valaki puszta cinikussagbol csinal butasagokat varatlanul, az egyaltalan nem vonzo termeszetesen, meg akkor sem, ha akar sajat magam is jellemezhetnem cinikuskent).


Szerintem tehat tulsagosan leegyszerusited a kerdest, rossz kerdesre varod a valaszt. Az is egyertelmu, hogy leteznek szemelyes preferenciak, peldaul van, akinek magasabb az igenyszintje a spontan dontesekben, van akinek fontosabb a sport, van aki nem szeret tancolni, stb. Ezek szerintem leginkabb a partner szemelyisegere vonatkozo kerdesek. :)


21/F

2014. dec. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2-es: én is hasonlóan látom. A kérdést nem hiszem, hogy leegyszerűsítettem volna, hanem valójában beugratós... :) Én sem gondolom, hogy élesen el lehet választani a dolgokat. Ezért az alapkérdés, hogy mire vágytok egy kapcsolatban?

Valakinek a külső, másnak a belső a fontosabb. Vannak nők, akiknek teher az állandó nyugalom és biztonság, másoknak ez alap.

Sokszor halljuk ezeket az érveket, hogy: nem vagy izgalmas, unalmas vagy, társat szeretnék, izgalmat akarok stb. stb. De biztos hogy csak ezek a szempontok vannak? Ha megkapja mindezt, akkor sem biztos, hogy boldog, és talán nem is ez az alapprobléma. Ezért tettem fel a kérdést.

Aztán van az az eset, amikor a kiábrándultság van a nőkben (de igaz a férfiakra is), és akkor már csak menekülnek ki a meglévő kapcsolatból, hiába kapnák meg tőle, amit szeretnének.

2014. dec. 13. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!