Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon furcsa és aggódom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furcsa és aggódom. Mit mondjak?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon furcsa. Nem olyan mint régen én szerintem. Azt mondta hogy megy kórházba és megkérdeztem hogy minek, de annyit válaszolt hogy csak megy. De nagyon aggódom ezért megkérdeztem megint hogy miért megy, és azt mondta hogy ez nem rám tartozik és ennyi és csak megy.

Régebben mindig mindent elmondott. Még ilyeneket is, amióta a volt barátnője ráírt megint, azóta kezd egyre rosszabb lenni. Ez 2 és fél hónapja volt. Mit mondjak vagy mit csináljak?:( 14/L


2014. dec. 13. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Urológushoz ment biztos.
2014. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem még barátom sem volt. xd 20L
2014. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!