Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan! A 30-on túli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan! A 30-on túli férfiak azt hiszik van esélyük a tizenéves lányoknál?

Figyelt kérdés
Unalmamban regiztem egy társkeresőre és egy csomó 30-on túli ír. Barátnőmnek is irogatnak. Azt hiszik van esélyük? 17l
2011. márc. 6. 12:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Nállam élőben próbálkoznak. Pfújjj. 15/L
2011. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
"A szerelemben nincsenek korlátok, nincsenek határok."
2011. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Az ilyenek aberráltak. A saját korosztályukból nem tudnak senkit sem összeszedni, senki nem áll le velük, így a fiataloknál próbálkoznak, mert ugye még ilyen korban az ember sokkal naívabb, így tesznek egy próbát, hátha.
2011. márc. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos nagyon is van esélyük, és elcsaklizzák a magamfajta 16 f elől őket.
2011. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Van. Elhitetik a buta tizenéves lányokkal h ők milyen érettek, és ezek a lányok el is hiszik, aztán jönnek fel gyakkerdesekre es habzo szájjal osztják az észt arról h ha 20 év korkülönbség van köztük az nem gáz, hanem kifejezetten jó, mert az ő korosztályukban minden pasi olyan buta, bezzeg ő annyival érettebb mint a korosztálya.


Mi a tanulság? Ezek a férfiak zsenik

2011. márc. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 12:21

jól mondod! kedves kérdező te lehet kivétel vagy, de a többségnél szerintem pont van esélye. egy fiatal lánynak imponál ha autóval viszik-hozzák, elviszik vacsorázni stb..

és a 16 éves srác is jól mondja :D

2011. márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

hát ez van :)

mondom ezt 20 évesen :PP

de 16 évesek eszementül tudnak viselkedni, ami mondjuk jó, inkább eszement, vad legyen valaki. emléxem én 16 évesen még.. óhh az első gyilkos technikát tanultam edzésen (nyakrörés) otthon meg counter strike-oztam haverokkal. hogy megváltozott a világ xD

2011. márc. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

@ 1. válaszoló

Pfúújjjj ki próbálmozhat olyannál aki nem tudja leírni hogy "nálam" helyesen pfúúújjj :P :DDD

2011. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Pfúújjjj! Pont Te írsz, aki nem tudja leírni helyesen, hogy "próbálkozhat"?!
2011. márc. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem kéne r*nbanckodni meg 15évesen 20évesre festeni magatok és nem lennenének félreértések. Ez vonatkozik rád is kedves 15/L


Nehogymár nektek álljon feljebb h 1 tapasztalt férfi, leáll beszélgetni veletek.

Nyugodtan lehet vele beszélgetni ha meg olyat kér/kérdez lerázod.


Ti vagytok a hibásak nem azok az emberek.

És sokszor nem hiszik hanem van is esélyük egyeseknél.

18/F

2011. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!