Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Nem unatkozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Nem unatkozó kisfiúk! Komolyan érdekelne, hogy a cicanyelves puncik esztétikai értéke tényleg ilyen silány? :D De miért?

Figyelt kérdés

A kérdés megfogalmazása lehet érdekes, de értitek. Aki kötözködni akar minden szavammal, hát egészségére!:D

Lényegében az érdekelne, hogy van olyan h szép és csúnya punci, és van aki ki is kéri magának, hogy márpedig ilyen punciba nem teszi be a kukacát, mert rojtos, szétb*szott, és egyebek. Nem tudom, aki értelmes, az tudja, hogy a használtság és a kinézet között, azért vajmi kevés az összefüggés. Max a kor és a genetika. Sóval érdekelne, hogy szexuálisan mennyire meghatározó, hogy az adott lánynak milyen a puncija.

Kíméljenek a "nekem szép, és normális a puncim" típusú értelmes hozzászólok!!!

Előre is köszi a válaszokat!


2010. aug. 5. 14:17
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
pl: [link]
2010. aug. 5. 14:20
 2/36 anonim ***** válasza:
61%
Nem tökmindegy , punci az punci, én mindegyikbe betolnám, és nem az az érdekes hogy hogy néz ki, bár ne legyen szőrös.
2010. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen igaza van az előzőnek. Nem kell ennyire túlkomplikálni a dolgokat. Ha megdugok egy lányt (akár a barátnőmet, akár az este felszedett csajszit), nem érdekel a puncija kinézete úgy, hogy eldöntsem magamban, hogy ez most szép, vagy csúnya.
2010. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is mindegy, csak közben ne folyjon ki a luksógorom anyaga. Ja és ne legyen gombás, fekélyes, rohadó, és műanyag, meg ne szivárogjon belőle méhnyálkahártya vagy embrió.
2010. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
24%
amúgy az a cicanyelves punci hogy néz ki?
2010. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
61%
tényleg a husis punci a legszebb, de igazából nem zavarna a többi se. max annyit nem nézegetem. :-)
2010. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
ott a link:D
2010. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

1. vagyok


ha úgy néz ki mint a képen akkor azonnal dobj egy privit:)

szerintem simán jó, még ennék is róla, sőt azon is aludnék éjjel:)

2010. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

1. válaszadó: Az mióta cicanyelves? Ez azért egy lightosabb punci, nem erre szokták mondani.

Szerezz magadnak!:D

2010. aug. 5. 14:30
 10/36 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ennek annyira nincsen jelentősége (nyilván a kortól eltekintve). Ha van olyan barom, aki azért nem fekszik le egy nővel (pedig már eljutott addig), mert neki nem tetszik a punci rojtossága (mert arra gondol, hogy esetleg túlhasznált), az kb. olyan baromság, mint ha egy nő azt mondja, hogy 20 cm alatt nem fekszik le a pasival. Ha nem teszik meg azt, amit egyébként megtennének, honnan tudnák, hogy milyen lett volna?
2010. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!