Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ezzel a lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a lánnyal másnak is volt már ilyen barátnője?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden felvázolni a szitut én 24 vagyok ő 20 buddhista családból származik nagyon kedves imádnivaló a vajra lehet kenni jó szívű és ráadásul gyönyörű magas karcsú szőke kék szem tehát bomba csaj a családját is szeretem 2 hónapja vagyunk együtt de néha az őrületbe kerget pl. VOlt hogy veszekedünk kisebb dolgokon ami amúgy semmiség vagy ideges vagyok és ő erre rám mosolyog megsimogat kedvesen hogy seemmi baj amíg a nap is fényesen süt és egészségesek vagyunk nincs mi miatt aggódni meg elkéne lazulnom stb erre magyarázom neki megpuszil sarkon fordul és elmegy meditálni a másik szobába vagy ha feszült vagyok a munkám miatt folyton a csakráimmal jön vagy mivel hogy meg kéne nyílnom jobban és átéreznem a szeretet meg a fényt az igazság az hogy ezekkel a dumákkal még csak jobban felidegesít na meg a másik hogy egy magasabb szellemi szintet kéne elérnem hogy az embereket jobban a szívembe fogadjam nagyon édes és aranyos de nem tudom elhinni hogy tud mindig ennyire higgadt és "szende" maradni bennem van a hiba?
2014. dec. 13. 15:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha van szex, egy igazi főnyeremény.
2014. dec. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Benned. Nem illetek össze. Úgy isten igazából szarsz rá, nem érdekel, miben hisz és mit mond. Makacsul ragaszkodsz a saját igazadhoz. Inkább hagyjátok békén egymást. Konkrétan az egész lénye idegesít. Így minek?
2014. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én se vagyok ideges, pedig még csak buddhista sem vagyok.
2014. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Baromi szerencsés vagy! Nálam egy ilyen barátnő főnyeremény lenne, mivel én is hasonló beállítottságú vagyok. (már ha nem kamu a kérdés :D )
2014. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé úgy tűnik, hogy hiányzik egy kereke.
2014. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
4%
Hát... szerintem nem fullos. De ha jó vele a szex, akkor az mindent felülír, és jó csaj.
2014. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Bocs, de nem érdemled meg ezt a csodálatos lányt. A buddhizmusa csupán egy út, egy kifejezés mód, amivel boldogabbá akar tenni akár téged is. Nem megtéríteni akar, hanem azt akarja, hogy legyen több közös programotok, legyél nyugodtabb és érezd jobban magad.
2014. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

első azért a sex nem minden de nagyon jó vele :))

Szó mi szó annyiban igazad van 2-es hogy ez a szeressünk mindenkit és meg vagyunk világosodva dolog tényleg elég messze áll tőlem de azért azt nem mondanám hogy lesz*rom próbálom megérteni és az ő szemével nézni a dolgokat de nemigazán sikerül ő kb tényleg minden rosszban meglátja a "jót" is amit én nem is igazán értek vagy tudok hova tenni

2014. dec. 13. 15:30
 9/18 A kérdező kommentje:
a sexes válaszokat gondolom kanos tini srácok írták :)) sebaj majd ha kisexelitek magatokat majd rájöttök hogy a sex nem minden ;)
2014. dec. 13. 15:31
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer jönne már rá valaki arra, hogy magyarba ezt SZEXNEK írjuk...
2014. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!