Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a fiatalok többség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiatalok többsége egyedülálló, vagy van párja? (Írjatok minél többen)

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 18:36
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Annyira kiváncsi vagyok, ki ír ide ennyit! :D
2010. febr. 9. 23:05
 32/36 anonim ***** válasza:

Rajtam kívül már senki :DD


Am megoldhatjuk ha kölcsönös ;) Mert már engem is érdekel ennyi "beszélgetés" után.. meg kiváncsi vagyok kivel fogok találkozni majd 100 év múlva :D

2010. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Igen, kölcsönös, mert én is kiváncsi vagyok. Azért nem minden nap lesz 100 valahány éves az ember. :D
2010. febr. 10. 22:52
 34/36 anonim ***** válasza:

Most már még kíváncsibb vagyok kivel találkozok 100 év múlva vagy hamarabb :P és egyre közelebb vagyok hozzá :D Írok privit ;)

Nem is.. addig élni kell :D

2010. febr. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Rendben, én is írtam Neked! :D
2010. febr. 12. 16:08
 36/36 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiatal lányok egyenesen cikinek élik meg, ha pár napnál/hétnél tovább egyedülállók. A fiúknál ez kevésbé van így. Nekem a legtöbb lány ismerősöm kapcsolatban van, egy szakítás után pedig azon vannak, hogy szinte rögtön legyen valaki új a régi helyett.
2010. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!