Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Brutális helyzet! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brutális helyzet! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. És az a helyzet, hogy 15 éves koromban középiskolában ismertem meg az első unokatestvéremet, mert az apám soha nem tartotta az ő apjával a kapcsolatot.. igaz, hogy nem rögtön, de halálosan egymásba szerettünk. Mikor kiderült hatalmas balhék voltak a családban. Eltiltottak mi pedig próbáltuk elfelejteni egymást. Mással kezdett járni, hátha elfelejt, de sikertelenül. 3 éve "vagyunk együtt" de eközben már 2 alkalommal megengedték nekünk, hogy találkozgassunk, mert látták mennyire szenvedtem. De ugyanúgy kis idő múlva mindig újra eltiltottak tőle.. Megértem őket, hogy nem tudják elfogadni, de nem tudunk mit tenni, nagyon szeretjük egymást. A legutóbbi eltiltás az úgy történt, hogy megvolt engedve hogy találkozzunk egy héten háromszor, mi ennek is örültünk, de egyik nap apa megverte őt a tudtom nélkül, és megfenyegette, hogy szakítson velem és többet nem találkozhatunk. Annyira összetörtem, úgy érzem megfogok bolondulni :( A barátaink mindig támogatnak minket, de ők is tehetetlenek :( Mit tegyek? A szüleink elfogják valaha fogadni ezt?

2014. dec. 13. 19:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
19 évesen elvileg nem sok köze van a szüleidnek hogy kivel vagy és miért...az már a te bajod ha hagyod hogy befolyásoljanak.
2014. dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%

Nem szabad.

Gyereketek se lehet.

2014. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen egyszer elfogják ... már csak muszálysából is de elfogják csak ne adjátok fel ... legyetek kitartóak !!!
2014. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Muszaj lesz elfelejtened azert az elso unokatestver az kozeli rokon!!
2014. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
19 éves vagy, a srác mennyi ? Amint vége a sulinak ha nincs még vége keresettek munkát és cuccoljatok össze közös albérletbe. Onnan senki nem tilthat meg semmit.
2014. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem, és sajnos a társadalom se fogadja ezt el. Ez vérfertőzéses kapcsolat, ami semmilyen szempontból se elfogadható. Tényleg rettenetes helyzetben vagy, próbálj meg egy picit eltávolodni tőle, és próbálj meg engedni apukádnak a tiltással kapcsolatban. Vagy elfogadóbb lesz, és jól alakulhatnak a dolgok, vagy nem, ami viszont sajnos teljesen megérthető lenne.
2014. dec. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Szökjetek meg, vagy mészároljátok le a családotokat.
2014. dec. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Felejtsd el. Közeli rokonok vagytok!

Nem lehet családotok, gyereketek, mert nagyon nagy valószínűséggel fogyatékos lesz.

19 évesen lehetne már több eszed.

2014. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Már nagyon sokszor leültem velük erről beszélni, elmondtam nekik sírva, hogy mit érzek és nem tudok ellene mit tenni.. De nem értettek meg és csak kiabáltak velem, figyeltettek, amikor elmentem valahová.. azon gondolkodom, hogy elmegyek dolgozni és összegyűjtök annyi pénzt, hogy elmehessek vele innen messzire :(
2014. dec. 13. 19:54
 10/18 anonim válasza:
100%

Lehetetlen helyzet. Szeretitek egymást, ez csak úgy nem fog megváltozni. Viszont az első unokatestvérek együttlétét sem a törvény, sem a társadalom, sem az evolúció nem fogadja el. Ha gyereketek lenne nagy eséllyel valamilyen fogyatékkal születne meg.


Az érzelmeid kicsesztek veled rendesen, és ez esetben, ha engedsz nekik elronthatod az életed nagy részét.

2014. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!