Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/Férfia. Tényleg így van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfia. Tényleg így van vagy csak mondjátok?

Figyelt kérdés
Tényleg bejön nektek a kicsi mell? Nekem nincs valami túl nagy és kicsit szégyenlem még a párom elött is mindíg kérdezem hogy tetszik e neki és mindíg azt mondja hogy így jó neki így tetszik. Valójában tényleg szeretitek a kicsit vagy csak mondjátok?

2014. dec. 13. 21:22
1 2
 11/18 anonim válasza:
Volt egy barátom akinek csak azok a mellek jöttek be amik belefértek a kezébe.. a nagy mellektől egyenesen kivolt :D
2014. dec. 14. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 CODE3 ***** válasza:
Valóban bejön, sőt imádom 30F :)
2014. dec. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azon pár ember véleménye alapján, akikkel ilyenről beszélgettem, azt kell mondjam, hogy a férfiak túlnyomó többsége, ha választani lehet, a nagy melleket választja, de a legtöbbet igazából nem érdekli a dololg, a kicsi is tetszik nekik. Azért megnyugtatás képpen, akad olyan férfi is, aki a kis ciciket választaná a nagy helyett, pl. én.
2014. dec. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem jön be, sőt! De nem is szoktam az ellenkezőjét állítani. Nekem csak a nagy mellek tetszenek, de azokért rajongok!
2014. dec. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg. :D
2014. dec. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Noren1989 ***** válasza:
Maradjunk a belső a lényeg mondatnál, és innentől tárgytalan a kérdésed. Ha meg szégyenkezel...ez van, ha a pasid türelmes, majd mindennap mondogathatja, h így jó, de a legjobb az lenne, ha ezt magadban intéznéd el. A férfiaknál egy mondat visszavonásig érvényes, nem szeretünk ismételgetni.
2014. dec. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A kis mell csúnya, kár szépíteni. Ellenben a nagyok, ha igaziak, akkor gyönyörűek.
2014. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy, hogy egy lánynak mekkora melle van. A nagyon nagy például szerintem a nő szempontjából kellemetlenebb, mert minden férfi csak a mellei miatt kezd el foglalkozni vele. A kis mell csak a nőknek okoz önértékelési problémát, jó oké van a férfiak között is egy "cicikaszt" akiknek az a minden, hogy mekkora egy nő melle, de ők csak egy hangos kisebbség.
2014. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!