Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők mennyire fogadják el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire fogadják el, ha egy férfi nem igényli a testiséget?

Figyelt kérdés

Az a faramuci helyzet állt elő, hogy szerencsétlen véletlenek során (igen ezen most egy páran biztos jót röhögnek) összeszedtem egy barátnőt, pedig nem így indult a dolog, én vagyok az a férfi, aki tényleg csak kedves akartam lenni, meg barátkozni, aztán ez lett a vége.


Na de nem is ez az alapprobléma, csak közel két hónapja ismerjük egymást, és ő azt hiszi, hogy azért nem próbálkozom hozzá szexuálisan is közeledni, mert félénk vagyok, pedig nem, csak nem érdekel különösebben a dolog. Még viccet is csináltam belőle, hogy "Szex? Csak a testemen keresztül!" De ő ezt tényleg viccnek hiszi, miközben én halálosan komolyan gondolom, hogy márpedig hancúrozás nem lesz. Most két opció van, vagy azt fogja hinni idővel, hogy vele van baj, vagy továbbra is azt fogja gondolni, hogy szimplán nem merek kezdeményezni. Márpedig ha 26 évet lehúztam szex nélkül a hátralévőket is kibírom, és szomorú ezt kimondani, de az ő kedvéért meg nem fogok megváltozni.


2014. dec. 13. 21:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%
Tudjátok mit srácok igazgatók van most már látom!a pna borzasztó dolog..undorító..már énis utálom ,de annyira h szent kötelességemnek érzem mindet betömni :-D :-Dmivel felvilágosítottatok énis segítenék rajtatok át veszem tőletek nagyon szívesen azokat az ánok kígyókat.és a megváltás szent pörölyével (na így se hívtam még eddig csak vedd a szádba volt a neve)hozok rájuk megtisztulást :-D
2014. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts a lánnyal, teljesen másra vágytok, ennek így nincs értelme. Egyébként teljesen megértem a te hozzáállásodat is, nincs ezzel semmi baj.
2014. dec. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Részemről ez nem tolerálható. Napi 4-5 szex a minimum.
2014. dec. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Alapvetően én nem akartam barátnőt sem! (családot sem akartam soha, és rendes párkapcsolatom sem volt érdemben, de nem is hiányzott) Csak úgy éreztem neki borzasztóan kell egy lelki támasz, aki kihúzza a gödörből, amiben a megismerkedésünkkor volt, és úgy gondoltam a barátságom önmagában nem lenne elég.

Szóval úgy kezdtem csinálni, mint egy normális 26 éves férfi szokott egy korabeli nővel, aki tetszik neki. Eredetileg csak az életkedvét akartam helyrekalapálni, de aztán megkedveltem ezt a furcsa "szerepjátékot", és lényegében véve "karakterben" ragadtam.

Tulajdonképpen szeretem a társaságát, meg minden, csak nekem ez a helyzet nevezzük úgy, abnormális.

Mindenféleképp szakítunk majd idővel, ez nem kérdés, de így se szó se beszéd nem akarom kirakni, meg szeretném megmenteni a barátságunkat, hosszabb távra, tehát jó lenne ha "kölcsönös megegyezéssel" válnánk el. :-D

2014. dec. 13. 22:44
 15/24 anonim ***** válasza:
83%

Pedig minél tovább húzod ezt, annál esélytelenebb a nyugis elválás.

Ráadásul egy mondhatni hazugságra alapul a kapcsolat, ne áltasd magad azzal, hogy az ő érdekében csinálod, amilyen stílusban írsz, sokkal inkább azt érzékelteti, hogy magadnak akarod bebizonyítani mekkora ász vagy, meddig tudsz szex nélkül magad mellett tartani egy (mellesleg lelki sérült) lányt.

Ha valóban jót akarsz neki, akkor legyél vele őszinte, és majd ő eldönti, akarja-e folytatni a szex esélye nélkül.

2014. dec. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Aranyos, életemben most kapom meg először, hogy attól vagyok ász, hogy nem érdekel a szex! :-D

A "lelki sérült" azért enyhén szólva túlzás, csak eléggé össze volt zuhanva se a munkában sem a párkapcsolatokban nem volt túl sikeres, én pedig szimplán jót akartam. Vagy akkor az lett volna a normális, ha lefekszem vele, amint hagyja magát? Akkor azért lennék szemét, mert kihasználtam, nem? Meg kívülről nincs rám írva, hogy "vigyázz szex és szerelemmentes övezet", a párkapcsolatok első fázisával, már korábban is játszottam, tulajdonképpen én döbbentem meg leginkább, hogy nem egy lányból "csinálhattam" volna barátnőt, csak sohasem akartam. Érdekes, hogy itt senki sem kérdezte meg, hogy miért nem akarok párkapcsolatot, az ismerőseim közül ugyanis szinte mindenki ezzel nyaggat.

Na de mindegy is, ez a mostani nevezzük így színjátékot, még egy hónapig biztosan fenn akarom tartani, csak addig kell ügyesen lavíroznom. Csak őszinte leszek, rohadt nagy teher, hogy hazudok mindenkinek, mert a szerep kedvéért, most mindenki úgy tudja, hogy feladtam az eddigi párkapcsolat és szexellenes világlátásomat, pedig egy fenéket!

2014. dec. 14. 10:00
 17/24 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy ász vagy, hanem hogy úgy tűnik, saját magadnak próbálod bebizonyítani.

Szerinted ezután jobb lesz a lánynak? Hogy 3 hónap után valami kamuindokkal szakítasz vele? Elárulom, nem. Egészen biztos magát fogja okolni, tehát csak még egy kudarc leszel az életében. Hogy akarsz a barátja lenni, ha nem vagy őszinte? És mint kiderült, nem csak hozzá, senkihez. Teljesen felesleges még egy hónapig húznod ezt, szakíts vele és lehetőleg hagyj békén minden nőt párkapcsolati szinten. Hiszen neked is kényelmetlen, senki nem profitál ebből.

2014. dec. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Azzal hogy hazudsz neki, nem lesz jobb. Sőt lehet hogy a végén még mélyebbre kerül, mint ahonnan jött, hisz rájön, hogy ez az egész csak színjáték volt. A hazugság meg semmivel sem jobb, mint a kihasználás. Meg kéne, sőt már rég meg kellett volna vele ezt komolyabban beszélni, elmondani, hogy mi a helyzet, meg talán azt is hogy miért. Mert gondolom ez nem alaptalan, biztosan ért valami trauma gyerekkorodban, vagy bármi.

A szerelem csak úgy az igazi, ha testileg is, lelkileg is megkapunk mindent, ha ezekből az egyik hiányzik, az nagyon rossz tud lenni, meg úgy igazán értelme sincs. Te barátnak vagy jó, talán igazi barátnak, aki biztosan nem fog megdugni, aztán eldobni, de kapcsolatnak, párnak semmiképp. Ezt valahogy tisztáznod kéne minden olyan lánnyal aki többet akar tőled. Jobb ha őszinte leszel, mint az hogy játszol velük, aztán meg magukat hibáztatják, vagy meggyűlölnek.


Egyébként meg kíváncsi lennék, hogy mi vezet valakit rá erre, hogy ennyire ne érdekelje a testiség, mikor ez egy alapvető ösztön. Arra meg főleg, hogy valaki hogy undorodhat az ellenkező nemtől (mint valamelyik válaszoló).

2014. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

De nem hazudok neki, nagyot nem.

Egyszerűen nem volt más módszer arra, hogy közel kerüljek hozzá! Ha megismerkedsz egy vadidegen ellentétes nemű korodbélivel, és férfi vagy, akkor nem mondhatod azt, hogy "Szia! Legyünk barátok, megadnád a telefonszámodat?" Szimplán csak kihasználtam azt, amit egy ilyen idős lány gondol egy 26 éves férfiról, és mint írtam elvben én egy teljesen normális heteroszexuális srác vagyok, szóval nagyon meg sem kellett magam játszanom.

Most ha megmondtam volna neki az igazat, hogy szimplán sajnálom, akkor közölte volna, hogy ne sajnáljam, és soha többet nem néz felém.

Rohadtul büszke lány, de ez a kis csel, elhitetni vele, hogy tetszem neki, nos ezzel több legyet ütöttem egy csapásra, egyrészt elfogadta a közeledésemet, másrészt tényleg helyreráztam az önértékelését, sőt még arról is meggyőztem, hogy keressen egy olyan munkahelyet, amit nem utál annyira. Mondjuk ez eddig félsiker, mert még csak keresgél az állások közt, de ha nem biztattam volna továbbra is maradt volna ott, ahol eddig, pedig szívből utálja.

Szóval hazudtam neki? Igen, de ki a fenét érdekel, ha egyszer bevált, és jót tett neki?

A hibát ott követtem el, hogy túlságosan élveztem ezt a szerepet, és egyre több "párkapcsolatos" dolgot kezdtünk el csinálni együtt, aztán pedig már nem volt megállás. Ráadásul néha el is felejtettem, hogy honnan indult ez az egész, és tényleg úgy éreztem, hogy érdemes lenne feladni az eddigi életfilozófiámat a kedvéért. Most ha belegondolunk ez elég nevetségesen hangzik, tehát az a bajom, hogy van barátnőm, a GYK fél férfitársadalma azon sír, hogy nincs senkije, én amiatt, hogy van. :-D


De ha egyszer elindulok ezen az úton, tehát ha egyszer komolyan elkezdek "barátnőzni", akkor abból már nincs kiszállás, az olyan mint a drogozás, aki egyszer beáll a szerre, azt nehéz levakarni róla, és igen, ez az egyik ok, ami miatt nem igényeltem sohasem a párkapcsolatot, sok szempontból csak a baj van vele, ráadásul mikor természetessé válik, akkor onnantól kezdve csak hiányérzetet okoz, ha nincs.

A szexualitás elutasítása a részemről pedig egy teljesen normális logikai továbbvitele ennek. Mentségem nincs, soha nem ért semmilyen gyermekkori trauma, egyszerűen nem érzem azt, hogy olyan nagy dolog lenne a péniszemet egy nőbe dugdosni. Épp ezért a szüzességemet sem éreztem szégyennek, sőt mindig úgy gondoltam a többi férfire, mint afféle buta gyerekekre, akik jó dolgukban nem tudják, hogy mit csináljanak, és játszanak a "pisilőjükkel", szóval én azért utasítom el a testiséget, mert nem tesz hozzá semmit az ember életéhez, csak ezt hisszük, meg hitetik el velünk mások, és ez bizony sok ember életét teszi tönkre, elég megnézni az "X évesen még szűz vagyok, akkor már semmi remény sincs számomra a nőknél?" kérdéseket, te jó ég, komolyan néha a kollektív férfitársadalom megérdemelne egy jó nagy pofont.


Visszatérve az én helyzetemre, ami miatt ódzkodom a szakítástól az jobbára az, hogy előbb-utóbb valaki úgyis kitúrna az életéből, a férfi-nő barátság sajnos a gyakorlatban nagyon nehezen, vagy sehogy nem működik. Viszont az is tény, hogy ez a mostani párkapcsolat is, meg nem is helyzet is fenntarthatatlan hosszabb távon. Ami igazán nyomasztó, hogy a dolog teljes súllyal az én vállamon van, még nem buktam le, tehát ha néhány héten belül lefekszem vele, akkor marad minden úgy, mint egy rendes kapcsolatban, de akkor én feladom saját elveimet. Szex nélkül még pár hétig húzhatom el a dolgot, és valahogy át kéne vészelni a karácsonyt is (azt még én is tudom, hogy a párok általában azt együtt töltik, tehát alig másfél hetem van kitalálni valamit addig), ja és akkor még ott van az is, hogy biztosan el fogom veszteni őt. Na ez egy lose-lose helyzet. Szóval "dióhéjban" ennyi.

2014. dec. 14. 19:42
 20/24 anonim ***** válasza:
Továbbra is: normális, amit csinálsz, emellett logikus is, de ezt nem tudod sokáig fenntartani, szakítanod kellene. Mit gondolsz, meddig húzhatod ezt az állapotot? Egy idő után a lány teljesen értetlenül fog azelőtt állni, hogy eddig nem feküdtetek le. Ha szerencséd van, akkor sokáig nem érzi ennek a hiányát, de ha nincs szerencséd, akkor nagyon gyorsan választás elé fog állítani. Próbálj minél kisebb veszteséggel "menekülni" ebből az egészből. Nincs esetleg egy jól kinéző, egyedülálló ismerősöd, aki "lecsaphatná" őt a kezedről?
2014. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!