Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők mennyire fogadják el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire fogadják el, ha egy férfi nem igényli a testiséget?

Figyelt kérdés

Az a faramuci helyzet állt elő, hogy szerencsétlen véletlenek során (igen ezen most egy páran biztos jót röhögnek) összeszedtem egy barátnőt, pedig nem így indult a dolog, én vagyok az a férfi, aki tényleg csak kedves akartam lenni, meg barátkozni, aztán ez lett a vége.


Na de nem is ez az alapprobléma, csak közel két hónapja ismerjük egymást, és ő azt hiszi, hogy azért nem próbálkozom hozzá szexuálisan is közeledni, mert félénk vagyok, pedig nem, csak nem érdekel különösebben a dolog. Még viccet is csináltam belőle, hogy "Szex? Csak a testemen keresztül!" De ő ezt tényleg viccnek hiszi, miközben én halálosan komolyan gondolom, hogy márpedig hancúrozás nem lesz. Most két opció van, vagy azt fogja hinni idővel, hogy vele van baj, vagy továbbra is azt fogja gondolni, hogy szimplán nem merek kezdeményezni. Márpedig ha 26 évet lehúztam szex nélkül a hátralévőket is kibírom, és szomorú ezt kimondani, de az ő kedvéért meg nem fogok megváltozni.


2014. dec. 13. 21:56
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy jó megoldás lenne, nem akarom szegényt "körbeadni", az olyan megalázó lenne rá nézve, meg nem valószínű, hogy valakinek pont ő kellene. Fogalmazzunk úgy, lehet nem vagyok szerelmes, de azért szeretem annyira, hogy ne adjam oda a szabad ismerőseimnek, azok nem ok nélkül szabadok, a kinézetük még hagyján, én sem vagyok egy álompasi, de láttam egy-két kapcsolatukat, abszolút nincs érzékük a lányokhoz. (ezt mondom pont én :-D) Ja és bónuszként én beledöglenék, ha mondjuk három-négy naponta látnám valakivel, akit én is ismerek.


Lehet, hogy időlegesen áthidaló megoldásként hajlandó leszek elmenni addig, hogy khm, a kezébe vegyen "ezt-azt", ha nagyon akarja. Aztán majd meglátjuk.


Egyébként most látom csak, hogy a 19-es kommentben volt egy freudi elszólásom: Ugyanis ezt írtam: „Rohadtul büszke lány, de ez a kis csel, elhitetni vele, hogy tetszem neki,” helyett „elhitetni vele, hogy tetszik nekem” -A helyes alak, ennyire azért nem vagyok beképzelt, hogy azt gondoljam, hogy mennyire bejövök neki. :-D Elvégre épp arra építettem fel a tervet, hogy azt higgye ő tetszik nekem.

2014. dec. 14. 22:20
 22/24 anonim ***** válasza:

Egyre inkább azt gondolom, hogy hülye vagy. Jó nem, nem pont ezt. Feltettél egy kérdést, kifejtetted 2 nap alatt az egész kis sztoridat, de abszolút nem foglalkozol azzal, hogy a kommentelők - akik neked próbálnak mellesleg segíteni - , mit válaszolnak, és hogy látják a helyzetet.


Írj inkább naplót, és csináld, amit jónak látsz.

2014. dec. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Ahhoz, hogy normális véleményt alkoss valamiről, ahhoz valamennyire ismerni kell a "kis sztorit" is, ami hozzá tartozik. Ugyanis ez nem egy hétköznapi "bejövök a csajnak" kérdés.

Ha pedig a válaszolókkal nem értek egyet én nem küldöm el őket, azzal, hogy ők hülyék, hanem megpróbálom elmagyarázni, hogy amit ők javasolnak, az szerintem miért nem jó megoldás vagy miért nem igaz az állításuk.

De tudod mit, egyedül másztam bele ebbe az abszurd szituációba, majd megoldom egyedül.

2014. dec. 15. 16:22
 24/24 anonim ***** válasza:
érdekelne, mi lett a sztori vége
2015. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!