Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem akar egy férfi sem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya, viszont csendes vagyok. 1 hónap után elhagynak a pasik. Azzal magyarázzák hogy én túl jó vagyok hozzájuk. L/22
2014. dec. 13. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Habi
2014. dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyere egy órát kötetlenül beszélgetni, mert ismeretlenül fogalmunk sem lehet róla!
2014. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert nem szeretnek, vagy van valami "bibi" veled. Az meg, hogy túl jó vagy, csak egy szánalmas kamuindok, mert nincs gerincük a valódi okot elmondani.
2014. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ebből nem derül ki, semmi konkrét dolog.
2014. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szóval visszafogott vagy az ágyban?
2014. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre elpazaroltál fél órát, írjál megbeszéljük a tarifákat
2014. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez csak egy szöveg, valójában annyira sem vagy jó, mint a többi. :)

Ne aggódj.

2014. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a nagyképű csajok tetszenek nekik. Vannak olyanok, akiknek a csendesebbek tetszenek, de gondolom neked ők nem. Ez általában így van.
2014. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyszer én is ezt mondtam egy lánynak, és nagyon megbántam. Szerintem azt hitte, ő nem tetszik nekem, és ezért mondom. Pedig az akkori lelkiállapotomban ezt teljesen komolyan gondoltam. Persze azóta már rájöttem, hogy ez micsoda marhaság. Nem találkoztam még egy hozzáhasonló teremtéssel. Ő is elég csendes típus volt, szóval szerintem nem ez miatt hagynak el.
2014. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ma olyan világot élünk, ahol nem igazán jó, ha valaki csendes, ezért próbálj egy kicsit jobban megnyílni a másik előtt, vállald-mutasd ki a haragodat, örömödet, mondd ki nyugodtan, ha valami jó-rossz. Légy egy kicsit vagányabb, úgy sikered lesz!
2014. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!