Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő, hogy kiheverjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő, hogy kiheverjem a bánatot?

Figyelt kérdés

Szerelmi bánatom van, egy reménytelen kapcsolat miatt. Én szeretem őt, ő tudja mit érzek iránta, de viszont először azt mondta, hogy szeret engem, de végül azt mondta, hogy ez neki gyors és nehéz lenne velem! Szóval mire elhittem, hogy szeret és hogy együtt lehetünk, addigra vége is lett. Egy iskolába járunk, szóval mindig találkozunk, állandó kapcsolatban vagyunk, kommunikálunk is!

Kb mennyi idő mire kiheverem ezt az egészet, úgy hogy rengeteget találkozok vele?


2014. dec. 13. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahol tudod csökkentsd a találkozások számát..

Én azt mondom A. Nézz sok szerelmes filmet és bőgd ki magad néhány, hét/ hónap alatt (ez egyén függő, illetve az érzelmek mélységétől is függ).ú

B. Mondd el az igazat, lehet, hogy pofára esel, de lehet, hogy azért mondta, mert félt, hogy kikosaraznád.. De inkább úgy ídőzítsd, hogy ne hétfőn kapj választ.. Hanem hétvége felé,hogy, ha pofára esel legyen pár napod felkészülni és kiheverni az egészet.

2014. dec. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noren1989 ***** válasza:
Elsőre komolyan azt olvastam, h mennyi idő, h kiverjem a bánatot....A sok találkozás nem használ a lelkednek, azt mindenképpen redukálni kéne kb 0-ra. Ad2, kezdj el valamivel foglalkozni, ami teljesen leköt. Ad3, nézz másik csaj/pasi után.
2014. dec. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!