Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ha szerelmi bánatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha szerelmi bánatotok van mennyit mutattok belőle a külvilágnak? És hogyan enyhítitek a bánatot?

Figyelt kérdés

Ha barátok kérdezik, hogy vagytok stb.. elmondjátok, hogy rosszul vagy rávágjátok, hogy JÓL?

Elkezdtek nőzni, bulizni stb?


2013. máj. 21. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Semennyire nem mutatom ki kb. Ha barátom kérdezi, elmondom mivan. Ha haver, azt mondom jól vagyok. Bulizik a rossebb, inkább kimegyek futni vagy edzeni.
2013. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem mutatok ki.lemegyek. edzeni és ott püföljük egymást ilyenkor keményebben
2013. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem mutattok ki semmit. Ilyenkor én egy üveg sör és gondolkozok.
2013. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Titkolom, és lefoglalom magam valami jó könyvvel.
2013. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rajtam csak szimplán látszik, hogy bajom van, hangulatember vagyok...egyik percben világvége, sose jön össze a csaj, másik percben meg, ááá, nem adom fel ilyen könnyen, mert van esély, szóval ja.... :D
2013. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán volt még szerelmi bánatom, mert ha vége lett egy kapcsolatomnak, annak volt előzménye, és felkészültem rá. Persze 1-2 napig jár az ember agya, ilyenkor kell egy kis bili, kikapcsolódás, aztán túl vagyok rajta.
2013. máj. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Általában elmondom, de csak a legközelebbi barátaimnak. Egyébként ha nem szólalok meg, akkor is tudja mindenki, hogy milyen kedvem van, egyszerűen kiül az arcomra, és letagadni sem tudom. Neked most szerelmi bánatod van? 18L
2013. máj. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jajj bocsánat, most vettem észre, hogy férfiakhoz szólt a kérdésed!
2013. máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmit nem mutatok belőle a külvilágnak,magamban lerendezem a dolgot


Sehogy nem enyhítem a dolgot,úgy vagyok vele hogy majd az idő megold mindent


Aki tényleg szerelmes az nem fog nőzni,se bulizni,sok dologhoz olyankor nincs is kedve az embernek...


Borzalmas egy időszak ez,főleg ha szakítás után van szerelmi bánata az illetőnek

2013. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!