Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mivel lehet a szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet a szakítás után érzett bánatot valamelyest enyhíteni?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított velem a barátom, ezt persze csak telefonon tudta közölni és közben azért nem felejtette el kihangsúlyozni, hogy mennyi hibám is van pontosan, az övét pedig gondosan elhallgatta. Nem közeledett hozzám már egy ideje, ezért ezt szóvá tettem neki, hogy mi történt, már nem vagyok számára vonzó, vagy mi? Erre ő kitérő válaszokat adott, majd elsorolta a hibáimat, és végül hosszas unszolásra kibökte, hogy miért is keresett TELEFONON pontosan. Ez nagyon megviselt. Valakinek van valami praktikája, hogyan lehet kissé elviselhetőbbé tenni az ilyenkor érzett hiányt és bánatot? :S

2013. júl. 2. 18:46
 1/9 Zakathol ***** válasza:
100%
Én iszom.
2013. júl. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg lefoglalni magad, hátha eltereli kicsit a gondolataid, de egyedül ami segíthet, az az idő.
2013. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gixxerman ***** válasza:
100%
Én is! Vagy motorozok! Elmegyek kajálni a haverokkal!
2013. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Főleg azért esik rosszul, mert ilyen aljas módon szakított velem. Nem pedig megbeszélte volna velem értelmes ember módjára.
2013. júl. 2. 19:00
 5/9 ASOT ***** válasza:

Kell egy kis kikapcsolódás, barátokkal kis pia, menj el vásárolni, ennei i8nni , mindent ami jól esik.


És lényeg h ne a gép előtt várd a csodát, mert ott csak többet agyalsz majd ezen.

2013. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Az idő picit enyhíti majd a fájdalmat. Tapasztalatom szerint siettetni a dolgot nem lehet, a pia, meg ilyen marhaságok csak átmenetileg segítenek. Talán jön majd egyszer valaki, aki mellett eszedbe sem jut majd. Addig rossz lesz, sajnálom... :/
2013. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
énis utálom ha telefonon vagy üzibe szakít valaki az annyira gerinctelen.. tölts sok időt a haverokkal, amikor meg egyedül vagy egy kutya vagy cica vagy vmilyen állat társasága sokat számít :) és írd rá a srác nevét papirokra, majd tépd össze nekem kicsit segít :D
2013. júl. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Amik nekem segítettek: egyedül sétálgatni a természetben, vásárlás (ruhák, kiegészítõk, bármi), iszogatás haverokkal, fodrász/manikûrös, ebédelni, vacsizni valakivel egy étteremben, hülye amerikai vígjátékok nézegetése, olvasás, relaxálás, a szabadidõ kiélvezése.
2013. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat! :)
2013. júl. 7. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!