Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok szerelmes vagy meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok szerelmes vagy meg keves ido telt el?

Figyelt kérdés

van egy fiu akit ismerek mar tobb mint egy eve. az elso pillanattol hogy meglattam, vonzodtam hozza.

1 es fel honapja ossze jottunk. Alig birom elhinni. annyit almodoztam errol. Most viszont... felek, hogy tulsagosan bele bonyolodok...felek a tulsagosan mely elkotelezettsegtol (erzelmi / megnyilas/megnyilvanulas) fle.

es megis, nem erzem / nem tudom azt, hogy o lenne eletem nagy szerelme. Szeretem, de baratnoim azt mondjak, hogy ok ugy erzik, hogy a mostani parjuk eletuk nagy szerelme es ok nem is ismerik oket 1 eve se, viszont erzik, hogy megtalaltak.... en nem akarok kapkodni de erzem azt, hogy nagyon jo kapcsolatba tudnek ezzel a sraccal es nagyon tudnam szeretni ( mar most szeretem es tisztelem) viszont nem az az iszonyatosan bolond, fellangolo, orult szerelem ( szenvedelyem van iranta), hanem egy biztos erzesem van fele.

Ez normalis? ettol meg lehet, hogy o a nagy O?



2014. dec. 13. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
az igaz szerelem pont arrol szól...a szenvedélyröl hogy szinte már férjedül/feleségedül elfogadnád ahogy van.
2014. dec. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok. Nagyon szeretem a barátomat de ez inkább tiszta szeretet mint fellángoló szerelem. Sokat marcangoltam és marcangolom is néha magam amiatt hogy jó e ez vagy sem, de úgy látom hogy nem baj, ha emellett boldog vagy. A vad szenvedély, heves szerelem úgyis elmúlik. Ami megmarad az a szeretet, a tisztelet, és hasonlók. Ès tudom hogy néha kell a környezethez viszonyítani, de attól még hogy most a barátnőid így éreznek, nem kell ugyan ezt érezned egy boldog kapcsolathoz.

Plusz szerintem a világ eltúlozza ezt a nagy ő dolgot. Nem biztos hogy a valóságban olyan romantikus és szenvedélyes lesz minden mint a filmekben, de attól még lehet hogy ő az. De még ha nem is, a jelent ragadd meg, próbálj meg nem ezen rágódni mert nagyon rossz tud lenni.

2014. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:
Lassabb vagy, mint a világ. Ennyi, de mindenképpen pozitívum, h azért nem a meglátom, máris járjunk/d_gjunk kategóriás csaj vagy. Már ha csaj vagy ;)
2014. dec. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom MMindenkinek !
2015. jan. 5. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!