Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én őrülök bele ebbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én őrülök bele ebbe?

Figyelt kérdés
Minden eggyes reggel mikor felnyitom a szememet eszembe jut az a lány akibe bele szerettem már fél éve.... Multhétig teljesen abban a tudatban voltam hogy végre sikerült elengednem de tévednem kellet. minden nap látom őt mivel egy iskolába járunk nagyon jó barátok voltunk de csak voltunk mivel az utobbi időben összevesztünk a viselkedésem miatt hogy minden lánnyal kavarok utána meg pár alkalmi szex következett mindezt csak azért csináltam hogy felejtsek aminek semmi eredménye nem volt (hozzátenném hogy utálom az e fajta viselkedést megis ezt cselekedtem igy tehát magamat is elkezdtem utálni) de emiatt nem csak vele vesztem össze hanem a többi barátaimmal is... Ezzel a felejtési módszerrel felhagytam mivel csak önmagamat emésztettem fel ezzel mivel utálom az ehhez hasonlo ferfiakat akik kihasználják a nőket. Majd következek a filmek barmirol is szolt zokogva zártam be az összeset (alapból is elég érzelmes vagyok és a legkissebbfájdalmat is át tudom érezni).és még sorolhatnám az elmult napokban haza értem bevágódtam az ágyba és szenvedtem nem tudtam mit tegyek már lassan az sem érdekel hogy ki vagyok és miért. Életemben nem volt még barátnőm lehetett volna de sokmlány szeretett volna velem lenni de mindegyiket vissza utasítottam. Minden nap látom az idézeteket hogy mindenkiek létezik az igaz a nagy szetelem és még ódákat lehetne ebből zengeni én meg csak ülök és idegileg összeroppanok. Most mondhatjátok hogy túlzok de minden szórol szóra így van mindössze csak annyit szeretnék hogy kapjak egy kis pozitív támogatást és bármennyire is szeretnétek kérlek ne írjatok negatív visszajelzéseket és ne trollmodjatok...
2014. dec. 13. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem csak Te... Így most jobb?
2014. dec. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez megesik az emberrel sajnos. Szinte mindenkivel. Velem is előfordult.Szerelmes voltam egy lányba. Nagyon. Sokáig. Megcsalt, elhagyott, én mégis kiálltam mellette, támogattam és szerettem. Két évig szenvedtünk és végül szakítottunk. Úgy néz ki, hogy végleg. Kilenc éve nem sírtam, de akkor zokogtam. És mikor utána találkoztunk,akkor is. De egy lány, aki érzelmeket táplált irántam sokat segített. A barátaim, akikkel beszélhettem, utazás, élmények stb. Ne olvasgass facebookon közhelyeket. Persze, hogy meglesz a párod. De ne keserítsd el magad! Csak kitartás, szedd össze magad, keress új élményeket, kalandot! :)
2014. dec. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!