Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, miért csókolóztok egy...

Lányok, miért csókolóztok egy csúnya, nyomi fiúval, amikor ti bármilyen helyes, magas fiút megkaphatnátok, csak én nem bírom felfogni ezt és őrülök már lassan bele ebbe az egészbe?

Figyelt kérdés

Csúnya, nyomi srác vagyok és raádásul még alacsony is, semmi vonzó nincs bennem, mégis egy formás, vonzó szép lánnyal csókolóztam és egyáltalán nem éreztette vlem, hogy undorodna tőlem, mint más lányok, akik általáan megírják lazán fb-n, hogy ronda vagyok és ők nem akarnak tőlem semmit sem!

Arra is gondoltam, hogy szívat, de miután nem tiltott vagy törölt fb-ről, így ezt kizártam, viszont nem merek vele beszélni azóta sem, ő sem keresett és igazából még ez nyáron volt, csak nem bírom azóta sem felfogni, hogy ilyen csoda egy magamfajta csúnyának tartott fiúval is megtörténhetett legalább egyszer is. Vagy lehet ez a lány a rondákra bukik? Esetleg szeretethiány volt vagy miért csináljátok ezt velem ronda sráccal?o.O



2013. nov. 6. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De toketlen vagy buktad a csajt.
2013. nov. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha majd ne adj Isten lesz háború, tuduk h kit küldjünk előre:D
2013. nov. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Arra nem gondoltál hogy a csaj nem a kulsodbe hanem a besodbe szeretett bele .. ugy fogad el amilyen vagy ..... szerintem keresd fel ..ilyen csajt nem szabad elhalasztani !!!
2013. nov. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Azt mondják,hogy ha szerelmes vagy a szervezeted hormont termel egy bizonyos személy iránt,amiről nem tehet. Miért ne lehetne szerelmes beléd a lány? Valószínű a szervezete miattad termeli a hormonokat,ergo szeret. Önbizalom! :)
2013. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeret téged. Ennyi. Pl. nekem is van olyan jóképű fiú, akit megkaphatnék, de a te szavaiddal élve, én egy 'nyomi' fiút szeretek. Ès nem fogok olyan fiúval járni akit nem szeretek.
2013. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!