Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szólnál, hogy irritál, ha más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnál, hogy irritál, ha más csajok képét kedveli Facebookon? Ha igen, hogyan szólnál?

Figyelt kérdés

Még nem volt ilyen, alapból zavar, hogy az ismerősei 90%-a csaj. Sokkal szexelt is, tartja velük a kapcsolatot, de csak Facebookon. Zavar, ne lájkolgassa más csajok képeit. Miért teszi l, ha én Elvileg istennő vagyok számára?


19L 18F 2 hónapja együtt



2014. dec. 14. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
*fejét veri az asztalba arra gondolva mért egyre hüllyébbek az emberek*
2014. dec. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Miért teszi l, ha én Elvileg istennő vagyok számára?"

Te csak a csaja vagy akivel két hónapja kavar.

2014. dec. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfogadsz egy jó tanácsot, magasról teszel arra, hogy mikor mit like-ol, a hülyeség valós példája ilyen dolgokat keverni egy kapcsolatban. Elvégre nem a facebookon élünk (már aki, talán az átlag ember nem ott él).
2014. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt tole kerdezd es vele beszeld meg. Senki mas nem tudhatja csakis o.
2014. dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyszeruen megtudhatod az igazat: likeold te is mas pasik kepeit. Es akkor majd a viselkedesebol megtudhatod hogyan latja o a dolgokat.
2014. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 To7ka ***** válasza:

Tehát az önbizalomhiányod miatt kerestél egy nálad fiatalabb pasit, akivel még biztonságba érzed magad, de még Ő se megfelelő számodra, mert nem tudod eléggé terelgetni? Ettől a mondatodtól: "Zavar, ne lájkolgassa más csajok képeit.", és hogy "istennő vagyok számára.", egy nagyon unszimpatikus kép alakult ki rólad. Kicsit tedd rendbe a dolgaid, ilyen lány egy pasinak se kell.


Ne a korukat, az igényeid add egyre lejjebb, hogy egy pasi tálcán hordozzon (és pláne ne várd el ezt ilyen szinten), ne olyanokat keress akik négykézláb kúszva tepernek és lábat csókolnak neked, majd sorolod az agyament igényeid, ha mégse lesz a tökéletes férfi aki csak érted él. Sok ilyen nő van, ez katasztrofális. Amik most zavarnak benne (90% ismerős nő, szexelt velük, odavan más nőkért, egy csajozógép), már tudtad előre, szóval az istennő komplexusod mellé társul egy erős vágy, hogy csalódj a férfiakban?:/ Mármint konkrétan olyat kerestél, akit max a korod miatt kezelhetnél, de mégis nagyon valószínű, hogy nem tudod megszelídíteni.


Ráadásul 2 hónap után... Ülj le egy tükör elé, és dumáljátok meg, hogy ez nem normális.

2014. dec. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha én csinálok hasonlót, hisztizik, hogy biztosan bejövök majd a pasinak és el akar majd csábítani -.- nem is csinálok ilyet egyébként.
2014. dec. 14. 12:55
 8/10 A kérdező kommentje:
Terelgesse az, akinek hat anyja van. Nem azért jöttem vele össze, mert jól néz ki, vagy hasonló, hanem mert láttam benne valamit. Nem azért vagyok neki istennő, mert kizavarom a konyhába, hogy főzzön rám, takaritson, mosson. Azért vagyok neki istennő az ő elmondása szerint, mert nem vagyok éretlen kispi**a, aki folyton nyaggatja valamivel.
2014. dec. 14. 13:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Minek jöttél össze egyáltalán egy ilyen kis pisissel? Egy 25-30 éves csóka sokkal normálisabban bánna veled!
2014. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már azt a facebookot b@sszus. Ne befolyásolja már ennyire az életeteket.
2014. dec. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!