Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a barátod le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a barátod le kövérezne?

Figyelt kérdés
53-4 kilósan.

2014. dec. 12. 01:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ironizál.
2014. dec. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem ironizál.
2014. dec. 12. 01:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Kisfarkúzd le. Persze ha 28 centise van akkor nem érdemes :-)
2014. dec. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az is fontos hány cm magas vagy. 150 cm-hez lehet sok. De különben meg ha már 160 vagy felette vagy lüke a barátod.
2014. dec. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tudod nem az a lényeg mit mond, hanem mit éreztet.


Mi mindig szívatjuk egymást, én rendszeresen disznózom le a barátnőm, pedig alig 60 kg.


Nálunk az efajta csipkelődés megadja a varázsát. Pl. szex után este, mikor álmos, néha ő is visszavág, hogy "ez jobban elaltatta őt mint a titanic" :D


(egyszer megpróbáltuk megnézni, és elaludtunk mindketten :D )

2014. dec. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szégyellném magam, hogy ilyen faszcibáló buzeráns vagyok
2014. dec. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nyugodtan pontozzatok le, de már hogy lehetne tudtára adni egy nőnek, hogy kezdi elhagyni magát? Persze úgy, hogy ne csak hiszti legyen belőle?

Ha egy faszi pocakosodik, akkor a nő egyszerűen csak tudtára adja és ha ad valamit is magára, akkor el fog járni futni/konditerembe és nem sértődik vérig (sőt!).

Fordított eset viszont nincs. Utalsz rá/célozgatsz/egyenesen megmondod (persze közben biztosítva a legjobb szándékról és a feltétlen szeretről és hogy semmi sem kötelező, mert még így is szép a szemedben), akkor bekapcsol a hiszti üzemmód amit nagyon nehéz leállítani. Persze a hiszti ha elül, az egyetlen változás a szebbik nem önértékelésében következik be, tenni nem fog semmit. A semmi alá sorolom a legfrissebb nőmagazin "hogy fogyjunk X kilót X nap alatt" legfrisebb kiadása alatt, ami a gyakorlatban majd tart 3 napig és túrót nem fog érni.

2014. dec. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Elgondolkodnek, hogy felszedtem-e az utobbi idoben. Ha nem, es jol erzem magam a boromben, akkor felolem balnazhat minden nap, nem fogja alaasni az onbizalmam :D De ha elhagytam magam, es nem vettem eszre, teszek ellene. Nem vagyok a megsertodos fajta :D
2014. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8: Ez az igazi hozzáállás :) fogadd elismerésem!


#7 voltam

2014. dec. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Korábban mennyi voltál?
2014. dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!