Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok zárkózott, elvont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok zárkózott, elvont kicsit fura lánnyal?

Figyelt kérdés
Alapvetően ő egy gyönyörű szép lány hosszú derékig érő vörös haja van hatalmas kék szemei magas sportos testalkatú.Csak az a baj hogy nem beszél szinte senkivel csak ha kérdezik.Többször észre vettem már hogy bámul rám de amikor megszólítottam csak én beszéltem hozzá,kérdezgettem ő meg csak válaszolt.Mondták hogy nincsenek barátai és nagyon ritkán beszél.Az egyik lány aki már 10 éve osztálytársa elmesélte hogy csak annyit tudott meg róla hogy szeret rajzolni.Ez valami pszichés dolog lehet?Vagy beteg vagy nem tudom.Amióta beszéltem vele folyamatosan engem bámul néha már zavaró.Szoktam vele beszélgetni de ő nem nagyon mond nekem semmit :/ Érdemes lenne foglalkoznom vele?Tényleg nagyon szép lány de szerintem nem teljesen normális...

2014. dec. 14. 15:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Beszélj vele komolyabban, de ha ugyanolyan marad akkor selejt a csaj
2014. dec. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Adnék neki esélyt mindenképp, de úgy nem menne párkapcsolati szempontból, ha csak kérdésekre válaszol. Ez ellen neki kéne tennie, felkeresnie egy szakembert, csak úgy nem lesz jobb.
2014. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi baj, csak eléggé introvertált. Ha úgy érzed, hogy szeretnéd jobban megismerni, akkor nyiss felé folyamatosan, csak legyen türelmed. Egyszer lehet, hogy közelebb enged magához.
2014. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Azzal van baj aki úgy gondolja, hogy oszichés probléma meg hogy beteg, vagyunk páran ilyenek, én is csak 1-2 embernek tudtam megnyílni, még ha kedveltem is valakit nem biztos hogy kimutattam, ezért nincsenek barátaink sem, mert ilyen a felfogásotok, nincs semmi baj vele...
2014. dec. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem van valami perverzioja,es felcsillant a szeme,mert latja benned hogy Te sem vagy 100%-as!!!-D

Randizz vele és Ha igazam van még közben is kitudsz lépni a dologból,de azért egy sokkolo vagy gázspray legyen nálad!

2014. dec. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%

legtöbb ezen az agyi szinten mozog,de itt valami

mentál crash van :) kicsit selejtes,életképtelen


dugni talán tudsz vele,minden másban keresd az egészségesebb lényeket.

2014. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tortent vele valami amiatt ilyen. Esetleg csaladjaban. nem biztos hogy az o hibaja amiert ilyen zarkozott.
2014. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Annyit tudok a családi hátteréről hogy nagyon gazdagok de ezt is csak mesélték nem ő mondta.Nem nagyon mutat ki semmilyen érzelmet ezért nem tudom mire gondolhat vagy hogy bejövök-e neki de próbálok vele minél többet beszélni hátha megnyílik.
2014. dec. 14. 15:22
 9/17 anonim ***** válasza:
Olvass utána biztos INTJ (ti vagytok a betegek...) Am gyűlölöm ezt a felfogást, valaki kicsit más már beteg meg pszichés baja van...
2014. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

óó nem !


normális a csaj,normális hogy egy zöldség.Főleg hogy pénze van,ahelyett h élne,ül és bámul...headshot.

2014. dec. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!