Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van-e itt olyan lány, akit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e itt olyan lány, akit a párkeresésben zavar hogy túl magas?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy vannak-e ilyenek és hányan.

2014. dec. 14. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Eléggé feszélyez, de próbálok minél kevesebbet törődni vele.
2014. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én 197 centis fiú vagyok. Onnan tudok válaszolni, hogy volt már jó pár magas lánnyal dolgom.


Igen, zavarja őket. Azt mondták azért (illetve ezt nem nehéz kitalálni amúgysem), mert kevesebb fiú közül válogathatnak. Ugye kb. a fiúk 90%-a saját magánál kisebb, a lányok 90%-a saját magánál magasabb partnert szeretne.


Egy magas lány pedig egyszerűen kevesebb fiú közül válogathat, mint egy alacsonyabb.


Magas lánynak lenni kb. olyan nehéz, mint alacsony fiúnak. Minél magasabb a lány (=minél alacsonyabb a fiú) annál nehezebb neki, mert annál kevesebb ember közül válogathat alapból.


(Gondolom most legalább 170, de inkább 175 centis lányokra gondoltál. Nekem a legmagasabb barátnőm 181 centi volt.)

2014. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom a 176 cm-mel minek számítok de régen zavart mostmár inkább előny.
2014. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából annak szól, aki úgy érzi, hogy túl magas. Pl lehet hogy valaki elvan a 170 centijével, valakit meg zavar.
2014. dec. 14. 18:29
 5/10 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőm 183cmer szegény nem igazán talál barátot mert rohadtul nincs önbizalma... az összes srác a sárga földig hordta azzal, hogy a magassága miatt nem igazán néz rá lányként. És azok a srácok akikkel jól kijött az kb alacsonyabb volt nála és ezért a srácok visszautasították bármennyire is jól érezték magukat együk a srác nem bírta hogy alacsonyabb pár cenitvel.


Én meg ellene eset vagyok. Nem járnák nagyon magas sráccal. Félek tőlük ennyi. A párom is 7centivel nagyobb csak nálam, de pont ideális :3

2014. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

170 centi már magasnak számít? :o :D


hát, ez esetben engem nem zavar, gyakran hordok magassarkút is :)

2014. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elég furcsa a dolog, mert igazából nem szoktam átlagos magas lányokat látni, vagy magabiztosságot kölcsönöz nekik a magasságuk(tudat alatt imponálhat, és így önbizalommal könnyebben találnak maguknak valakit, és ugye így már nagyjából sínen is van a dolog), vagy elhagyják magukat. Bár lehet hogy hülyeség, de gondoltam megkérdezem a ti véleményeteket is.
2014. dec. 14. 18:37
 8/10 A kérdező kommentje:
Most tényleg magas lányokra gondoltam az utolsó hozzászólásnál, tehát legalább 180.
2014. dec. 14. 18:40
 9/10 anonim ***** válasza:

5-s vagyok.

Amúgy a barátnőm ad a külsejére. Sok márkás cucca van főleg mert csak azok vannak a méretében. Nagydarabnak hiszik holott vékony csak magas erős csontozattal.

ÉS nőből van szóval érzékeny. Nem tudom miből gondolják hogy a magas nők határozottak, persze ha erős egyéniség az ember lánya.

Nagyon jól kijön a srácokkal, sokat beszélget és mosolyog, nagyon rendes lány. Szóval nem értem a pasikat...

Ott egy odaadó csaj aki jófej, humoros, gyengéd, nőies, megértő, gondoskodó, figyelmes stb és csak mert magas és nem olyan mint egy baba nem veszik komolyan az érzéseit...

2014. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, kár hogy ilyen helyzetben van a barátnőd, remélem változni fog még a dolog :).

Mondjuk én úgy vettem észre, hogy csak attól, hogy a lány magasabb, nem képzelek többet a dologba, bár vonzóbbnak találom őket. Talán többségében erőteljesebb a kisugárzása a testalkata miatt, tehát a megjelenése is teljesen más, ezért gondolják, hogy a erős a jelleme is. Ismertem vékony, és erősebb testalkatú lányt is, első ránézésre, tényleg másként viszonyultam hozzájuk.

2014. dec. 14. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!