Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek arról, hogyha egy lány anyáskodó? Nagyon idegesítő?

Figyelt kérdés

(Egyetemisták vagyunk, együtt lakunk albiba)


És itt azért nem arra gondolok, hogy nem engedem sehova amíg nem tanult, meg hogy annyit cseszegetném. Csak azért néha rászólok, hogy ahelyett hogy a gép előtt ül, inkább elmehetnénk valahova, vagy kicsit pakoljon össze.

Viszont szeretek rá főzni, meg ha pl. beteg akkor betakargatom, főzök neki gyógyteát, meg kb. körbeugrálom.

Nem tudom, hogy ez így mennyire idegesítő, de én szeretek sokat törődni valakivel, gondoskodni róla. Nekem ez jól esik, csak lehet hogy néha az agyára megyek.

Ti hogy vélekedtek erről?

22/L


2014. dec. 14. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Az.
2014. dec. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bizonyos esetekben lehet idegesítő, igen.

Ha az ép barátnőm lennél akkor csak rád szólnék néha ha idegesít.

De ezt miért nem tőle kérdezed meg?

2014. dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 To7ka ***** válasza:
Bár kedves, aranyos, de igen, ez elég rosszul hangzik. Valamitől azért hagyd, hogy férfinak érezze magát. Pl ha az ágyban is ilyen vagy, lassan elkúsznék az ablakig és kiugranék. (Izlesek es pofonok)
2014. dec. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondoskodó vagy,ezzel nincsen gond szerintem. En is raszolnek,hogy inkabb velem foglalkozzan ne netezzen.
2014. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze azert ertheto határokon belül. Tehat ne tolj mindent a feneke alá!
2014. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!