Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Másoknál is előfordul ilyesmi?

Másoknál is előfordul ilyesmi?

Figyelt kérdés
hárman lakunk együtt tesóimmal, és reggel nagyjából egyszerre indulunk otthonról, egy időben kelünk. én kb egy óra alatt vagyok kész mindennel együtt, viszont nagyjából minden reggel ugyanaz a probléma: ők ketten negyven-negyven perceket ülnek a vécén, én meg addig szenvedek... persze tudom, hogy nem kérhetek olyat, hogy mindig én mehessek először,csak én nem nagyon tudom visszatartani, ők meg igen,így szerintem ők vagy megvárhatnának reggelente,vagy intézhetnék a munkahelyükön is, vagy rosszul gondolkodom?

2014. okt. 20. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem engedik, hogy először kakálj?
2014. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Te nem tudod visszatartani, ők meg igen-miből gondolod?

Intézd te a munkahelyeden, ahol tíz idegen ember járkál az ajtó előtt.

Kelj fel hamarabb és akkor nem kell várni.

2014. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azért nem engedik, mert mindig azt mondják nekik is kell, várjak a soromra..
2014. okt. 20. 14:51
 4/7 A kérdező kommentje:
ők kiránduláson, vagy vendégségben is simán tartogatják órákig, onnan gondolom. de nekem meg pont az a problémám,hogy nem bírnám ki a munkahelyemig! próbáltam már,hogy ott kakilok, de félúton le kellett szállnom a buszról, különben becsináltam volna.
2014. okt. 20. 14:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kelj 10 perccel korábban, mint ők. Magadra zárod az ajtót, hátha nem fogják fejszével rád törni.

Ha tényleg sürgős neked, akkor nem fogsz ott tölteni 40 percet, és nem lesz problémájuk.

2014. okt. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ötödiknél a pont, kelj korábban, egy ilyen probléma megér ennyit...

Nekem ez fura, nálam az ilyesmi mindig pár perc (bruttó, mert maga az aktív szakasz sokszor jóval kevesebb). De tudom, hogy vannak hosszan trónoló emberek. Nem lehet jó nekik.

2014. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mi lenne ha felkelnel 30 perccel elotte? Most komolyan?

Mennyire ostoba vagy, ha azt mondod hogy miert nem kakilnak a tesoid a munkahelyen. Mar ne haragudj de talan kakilas utan nem art letusolni hogy elkeruld a feknyomot a gatyadbol. Szoval mielott mindenkit szodsz es a tesoid sem hajlandoak felfogni hogy olyan helyen ahol 3-an laknak nem ulhetnek 40percet a WC-t. Persze az is fura hogy ezt miert nem beszeled meg veluk? A masik meg hogy miert laksz meg otthon? Miert nem koltozol el? Na mindegy ez az egesz kakilasod fura...

2015. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!