Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vádol bosszúval és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vádol bosszúval és szakítással?

Figyelt kérdés
3 hónapja voltunk együtt a barátommal, amikor rájött az ötperc, hogy szét van esve és elmegy egy hónapra egy barátjával és két nővel (a barátja ismerősei) olaszországba, ahol kaptak egy lehetőséget hogy egy kevés munka mellett egy hónapig lakhatnak egy ismerősük házában. Nem lett kimondva, de ott hagyott, közben sem keresett. Én nagyon összetörtem és egy magányos pillanatomban lefeküdtem az exemmel. Amikor visszajött folytattuk, de nem mondtam ezt el neki. Mindez 3 éve volt. Tegnap beszélgettünk erről és elmondta hogy semmi nem volt azokkal a nőkkel, csak összebújt egyik este az egyikkel. Annyira kiborultam hogy a fejéhez vágtam hogy én meg lefeküdtem az exemmel. Most szerintetek?
2014. dec. 15. 08:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Felejtsd el.

És keress mást.

2014. dec. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk együtt. Ez nem ilyen egyszerű!
2014. dec. 15. 08:57
 3/17 anonim ***** válasza:
De! Ilyen egyszerű. Ha most ez megy, mi lesz ha egy 15 éves kapcsolatod megy gallyra?
2014. dec. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De miért hagyjam ott? Elvileg itt én hibáztam.
2014. dec. 15. 09:20
 5/17 anonim ***** válasza:

Mi a garancia rá ,h nem dugott a lánnyal ?

Bocs ,de ha már valakik bújnak ott már nagyon nehéz megállni ,h ne történjen semmi.

2014. dec. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hiszek neki, a lány nem akarta, azt mondja.
2014. dec. 15. 09:22
 7/17 anonim ***** válasza:
Ja nem akarta , csak hülyének nézz téged. :)
2014. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg nem ő állta meg szemrebbenés nélkül megcsalt volna ő is.

Nincs oka mérgesnek lenni rád.

Meg az ,h egyszerűen csak így lelép és nem is keresett.Ha valaki szeret érdeklődik utánad.

Mit várt?

Most meg ,h haza jött nincs ló jó a szamár is.

Nem tudom nekem ilyen kapcsolat nem kéne.

Akármennyire is ragaszkodom hozzá épp eszemre hallgatva hagynám ezt a dolgot.

2014. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Költőnő? ***** válasza:
100%

de ha a lány nem akarta, akkor ő elvileg igen...

akkor miről is beszélünk?

2014. dec. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Erre az a válasza hogy ne beszéljünk feltételes módban, mert nem történt köztük semmi, ellenben köztem meg az exem között igen
2014. dec. 15. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!