Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő egyből szeretne intimebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő egyből szeretne intimebb dolgokat, én nem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos, kb. mindig úgy van, hogy ha átmegyek a barátomhoz(heti 1 alkalom), ő egyből szeretne velem ezt-azt.

A probléma az, hogy én hiába szeretem, nekem csak délutánra jön meg a vágyam(akármit csinálok). De akkor viszont nagyon, amit ő is tapasztalt.

Egyszerűen hiába mondom meg neki, hogy nagyon szeretem, de az elején még nem megy nekem semmi, nem érti meg, és ugyanúgy tapogat, fogdos, próbálkozik, ami azért rossz, mert elkezdek szorongani, mivel az elején tényleg SEMMI vágyam. Mondtam neki, hogy várjunk egy kicsit, és akkoris ugyanúgy csinálja, és nem érti meg.

Múltkor már oda jutottam, hogy undorodtam tőle.

Ha meg megtörténik amit szeretne, utána meg ugye nekem fokozatosan jön meg a kedvem délutánra, ő meg semmi, közel se csókolózunk annyit(de csókolózunk, csak nem annyit), nem simogat annyit.

Bennem van a hiba? Tudom, hogy fiú, 18 éves, dúlnak benne a hormonok, viszont nem tudom meghozni a vágyam, akármit csinálunk, délelőtt és kora délután nincs meg...


2014. dec. 15. 08:59
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
Ez minden délután így megy ? Am meg tapló a gyerek, ha nem akarod, nem rakod szét...Erőszakoskodni nem szokott?
2014. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rendesen kihasznál, te meg hagyod. Ez benned a hiba.
2014. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nos, igen, minden délután, kivéve akkor, ha előtte megyünk együtt valahova(Pl. Pestre, buliba, ilyenek).

Erőszakoskodni nem, csak van, hogy elhúzom a kezét, és 2 perc múlva ugyanoda vissza teszi, aztán megint elhúzom, megint vissza teszi.(pl. mellre)

Igazából nem tudom.:(

2014. dec. 15. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Benned nincs hiba, én is délután vagyok aktív. Ebből nekünk is problémáink szoktak lenni, mert barátom reggel szeretné, én akkor félig alszok, ne nyaggasson.

Este meg én, de ő akkor fáradt a meló miatt :D


Jó, mivel ő a férfi, reggel is simán leteper, de szerencsére úgy, hogy közben fel is izgat, ezért nem zavar a dolog. :)


Beszéljétek meg, jó, 18 éves, de a kora nem indok az erőszakoskodására. Vagy rossz a taktikája.

2014. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!