Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » VAn barátom, régóta együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VAn barátom, régóta együtt vagyunk! Kit kellene választanom?

Figyelt kérdés
van egy másik fiú is aki nagyon tetszik és azon kívűl érzéseket is kötök már hozzá. régóta vár rám hogy lépjek és vele legyek, de egyszerűen nem megy a szakítás barátommal mert mikor ránézek mindig az van bennem hogy jajj ne és szegény...meg hogy miért lett ez amikor mindig minden jó volt, és akkor mégis úgy érzem hogy vele kell maradnom...és nem tudom, hogy ez a kötődés vagy tényleg szeretem és a másikat kellene elfelejteni....de a másik fiú meg csak vár rám és szerelmes belé..nem tudom mit tegyek ....

2014. dec. 15. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szakíts a mostani barátoddal.
2014. dec. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak miért nem megy.....
2014. dec. 15. 07:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább vagy egy rossz kapcsolatban és szenvedsz, minthogy boldog lennél. Nem értelek. Az a fiú se fog végtelenségig várni Rád, a barátoddal meg csak idő kérdése és szétmentek. Jól gondold meg mit teszel, mert ha nem lépsz egyedül maradhatsz. Saját tapasztalat.
2014. dec. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom hogy mi a baj a kapcsolatban.... Mert ő rendes velem minden akkor miért alakult igy ez az egész és miért nrm megy a szakítás
2014. dec. 15. 08:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Valamiért nem szereted már. Van ilyen, ne rágódj rajta. És sajnálatból nem lehet valakivel együtt lenni. Lehet, hogy elmész a boldogságod mellett.
2014. dec. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó. Igazad van de biztos fog hiányozni meg rossz lesz de lehet hogy ez már csak a megszokás miatt van így
2014. dec. 15. 09:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, te sem tudod, hogy szerelmes vagy-e az új fiúba, vagy sem.Ha nem vagy szerelmes belé, csak - mivel új - jobb lenne, érdekesebb lenne, akkor ne szakíts. Csak akkor, ha az új egy eget rengető szerelem.
2014. dec. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat csak már olyan régóta tart es bennem is újr és újra előjönnek az erzesek iranta.. Attol nem félek hogy a masikba csalódnék e. Érzem hogy egyszerűen nem tudok letenni rola de a jelenlegitol is nehez elválni
2014. dec. 16. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!