Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rá megyek a lelki vívódásra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá megyek a lelki vívódásra, mit csináljak?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, három éve vagyok együtt a barátommal(Ő 18 éves).

Mielőtt összejöttünk, nagyon vágytam egy kapcsolatra, úgy gondoltam, az fogja megoldani a lelki problémáimat(alkoholista Anyuka). Sok fiúval össze jöhettem volna, mégis a páromnál éreztem valami pluszt, annak ellenére, hogy NEM vonzott külsőleg. Össze jöttünk, viszont már a kapcsolat kezdetén is görcsbe volt a gyomrom, és rosszul éreztem magamat, ha találkoznom kellett volna vele. Egyre betegesebben ragaszkodtam hozzá, ugyanakkor győzködtem magamat arról, hogy szeretem, és csak Ő van nekem.

3 év eltelt, rengeteg mindent megéltünk, ennek ellenére még mindig viaskodok a kapcsolattal. Lelkileg, belső tulajdonságait tekintve még egy ilyen fiút nem fogok találni. Nagyon nehezen engedek magamhoz közel valakit, őt sikerült, becsületes, kedves, barátságos. Ugyanakkor meg valami hiányzik, és nem tudom, hogy mi. Még mindig sírnom kell, ha találkoznom kell vele, de ha találkozunk jól érzem magam. Ha vele vagyok az a baj, ha nem, az a baj.

Jártam orvosokhoz(pszichológus), hátha tudnak segíteni, hogy rendezzem ezt magamban, de nem.

AVolt, hogy szakítottunk, akkor bele haltam volna, így, hogy együtt vagyunk, nem jobb.

Már pánikrohamos korszakom is volt, részben a kapcsolatom miatt. Nem tudom rendezni magamban, akárhogy próbálom. NÉha úgy érzem, hogy szeretem, de nem akarom elkötelezni magam, utána azt, hogy azért vagyok vele, hogy legyen egy biztonságot nyújtó támaszom, mindig mást érzek.

Túl sok minden megy rá, mit tudnék tenni, hogy döntésképes legyek?

Csak boldog akarok lenni.


2014. dec. 16. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
ugye nem várod,hogy bárki épkézláb tanácsot adjon? ezt magadban kell rendezned...
2014. dec. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy szerelmes, szereted mint egy közeli hozzátartozót, de legbelül érzed, hogy nem ő az igazi. Azért vagy igazából vele mert ő volt az egyetlen aki melletted volt mikor nagy szükséged volt rá és ezért senki sem hibáztathat de eljutottál arra a pontra, ahol már lépned kell. Ha tovább maradsz vele te fogsz sérülni, mert neked ugyanúgy kijár egy szerelem mint bárki másnak.

Ettől meg, hogy nem találsz hasonló berendezkedésű pasit ne félj, nagyon sok hasonló van sőt még ennél cifrább is és szimpatikus embernek tűnsz ilyen szinten úgyhogy te et meg is tudod becsülni nem úgy mint a mai nők többsége.


Sok szerencsét:)

2014. dec. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
et = ezt *
2014. dec. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez sosem volt szerelem és nem is lesz az, bármennyire megérdemelné ez a fiu. Össze kell szedned magad és lépn. Hálából és a magánytól való félelemből ne maradj vele. A szíved ezt jelzi neked a sírással a találkozók előtt. A szívedet nem fogod tudni észérvekel meggyőzni, az csak jelzi neked hogy mi a szerelem és mi nem az. Ez a dolga szegénynek.
2014. dec. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!